Strona 1 z 1

Piszemy prezentacje maturalne - jakosc i bezpieczenstwo

: 28 wrz 2010, o 11:31
autor: zbanowany
Uwaga Maturzyści!

Wita Was grupa absolwentów i studentów dwóch ostatnich lat filologii polskiej. Podejmiemy się dla Was opracowania tematu maturalnego o dowolnej treści i skali trudności. Oferujemy fachowo przygotowane prezentacje maturalne, pisane od podstaw i na indywidualne zamówienie - NIE WYSYŁAMY INTERNETOWYCH GOTOWCÓW! Każdy może przekonać się o jakości naszych usług, ramowy plan wypowiedzi i pierwszą część pracy piszemy bowiem ZA DARMO - po zapoznaniu się z treścią Maturzysta ma swobodną decyzję co do kupna całości pracy. Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe - pojedynczą prezentację można u nas zamówić już od . PLN! Bezpłatnie doradzamy przy selekcji literatury podmiotu i przedmiotu.

Integralną częścią składową każdej prezentacji jest konspekt, zawierający szczegółowo opracowany, ramowy plan wypowiedzi (zazwyczaj plan trzeciego stopnia) oraz pełną bibliografię podmiotu i przedmiotu. Właściwa część prezentacji to wnikliwe opracowanie problemu w formie, pozwalającej na rzetelne przedstawienie tematu w czasie 15 minut.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem: *************, a także śledzenia udzielanych przez nas bezpłatnie porad maturalnych (pod tym samym loginem) na forach dla licealistów. Oferujemy ponadto korepetycje dla Maturzystów na terenie Wrocławia i okolic. Uczestnik indywidualnych zajęć ze swoim korepetytorem może spodziewać się pełnego przygotowania do nowej matury. Chętnych prosimy o pisanie na ten sam adres poczty elektronicznej.

*******************

matura 2011 z języka polskiego

: 29 wrz 2010, o 01:07
autor: owe
fragment artykułu Czarny rynek prac maturalnych
- Do kupowania prac maturalnych można by zastosować dwa paragrafy kodeksu karnego - mówi Katarzyna Cisło z Małopolskiej Komendy Policji. -Art. 286 mówi o oszustwie, w wyniku którego osiąga się korzyść majątkową. W tym przypadku autor pracy i maturzysta oszukują komisję egzaminacyjną. Art. 272 mówi z kolei o wyłudzeniu poświadczenia nieprawdy od osoby upoważnionej do wydania dokumentu. Komisja może zgłosić to na policję albo do prokuratury.

oraz

Agnieszka Hamelusz z Komendy Głównej Policji dodaje: - Osoba sprzedająca pracę będzie pomocnikiem przy przestępstwie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy.

Re: Piszemy prezentacje maturalne - jakosc i bezpieczenstwo

: 29 wrz 2010, o 01:12
autor: przyrodnik
ogłoszenia tego typu są usuwane a konta blokowane