Strona 1 z 1

Lekarski 1 rok niestacjonarne , rekrutacja od nowa stacjonarne

: 2 lip 2019, o 11:24
autor: kamil2222
Hej , mam pytanie które mnie dręczy i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi :x . Aktualnie jestem na 1 roku leku niestacjonarnego i chcę w tym roku cofnąć się na 1 rok na innej uczelni na stacjonarny. Niestety tak wypadło że mam kampanię wrześniową i już przechodzę do meritum : Czy jeżeli się dostanę na stacjonarne to muszę zrezygnować wcześniej z uczelni na której jestem ? Czy może mogę skończyć rok i sesję egzaminacyjną . I jescze małe pytanie jeżeli w rekrutacji mam pytanie czy jestem studentem innej uczelni to mam zaznaczyć tak ?Bo coś czytałem nie wiem czy dobrze zrozumiałem iż kandydat studiujący który to zaznaczy to jego rekrutacja odbywa się jakimś innym tokiem z innymi ludźmi którzy to zaznaczą bo te miejsca są reglamentowane? Proszę o szybką odpowiedź bo aż nie wiem co robić ...

Re: Lekarski 1 rok niestacjonarne , rekrutacja od nowa stacjonarne

: 2 lip 2019, o 12:10
autor: Karol__
kamil2222 pisze:
2 lip 2019, o 11:24
I jescze małe pytanie jeżeli w rekrutacji mam pytanie czy jestem studentem innej uczelni to mam zaznaczyć tak ?Bo coś czytałem nie wiem czy dobrze zrozumiałem iż kandydat studiujący który to zaznaczy to jego rekrutacja odbywa się jakimś innym tokiem z innymi ludźmi którzy to zaznaczą bo te miejsca są reglamentowane?
Tak, musisz zaznaczyć, że studiujesz. Nie wiem czy rekrutacja odbywa się innym tokiem, ale jeśli zaznaczysz, że nie a potem to wyjdzie to twoje podanie może zostać odrzucone, ze względu na błędne informacje w formularzu.

A jeśli chodzi o resztę to nie wiem niestety.

Re: Lekarski 1 rok niestacjonarne , rekrutacja od nowa stacjonarne

: 2 lip 2019, o 12:34
autor: kamil2222
Jest to nie jasne bardzo w warunkach rekrutacji , ale dzięki za odpowiedź :)

Re: Lekarski 1 rok niestacjonarne , rekrutacja od nowa stacjonarne

: 4 lip 2019, o 19:42
autor: TanksAreAwesome
Nie musisz z automatu rezygnować z pierwszej uczelni. Możesz sobie na spokojnie zdać poprawkę. Jeżeli się dostaniesz na stacjo na inną uczelnię złóż podanie do dziekana o przeniesienie na 2 rok. Wtedy dziekan decyduje, czy robisz 1 rok od nowa, czy tylko dorabiasz inne przedmioty, których u Ciebie nie było.