Strona 1 z 1

Z czym lepiej połączyć farmację?

: 29 lis 2015, o 20:44
autor: Sylwanek
Jeśli ukończy się studia farmaceutyczne i chciałoby się zrobić 2 kierunek to który z poniższych jest najbardziej pasujący oraz dlaczego?

1.Pielęgniarstwo

2.Kosmetologia

3.Filologia(chodzi mi o filologię wyłącznie obcą a nie o polonistykę)

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

: 10 gru 2015, o 20:20
autor: Hogwartnik
Dlaczego samemu powinno się wiedzieć, bo trzeba najpierw wiedzieć co się chce potem robić, a łączyć kierunki w zależności od potrzeb. Pielęgniarstwo tu chyba najbardziej do niczego nie pasuje. No chyba, że chce się tak o z zainteresowań postudiować, to wtedy każdy dobry.


Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

: 11 gru 2015, o 23:32
autor: Devih
Według mnie bez sensu robić coś zupełnie innego. Lepiej już robić jakieś podyplomowę albo specjalizację. Sama farmacji nie kończy się tylko na 5 latach studiów. Masz jeszcze wiele możliwości, żeby się rozwijać.

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

: 23 gru 2015, o 20:13
autor: zetsu
A łącz sobie z czym chcesz. Dla chcącego farmację można połączyć sensownie nawet z inżynierią kosmiczną, ważne jest tylko pytanie po co ?
A na to pytanie, musisz już sam znaleźć odpowiedź

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

: 21 sty 2016, o 22:46
autor: mysmile
4. Jak tak chcesz się uczyć, to zrób z farmy speckę

Re: Z czym lepiej połączyć farmację?

: 13 maja 2016, o 11:40
autor: annexify
Ja planuję jakiś humanistyczny kierunek zacząć za dwa lata, filologię obcą albo filozofię, bo trochę brakuje mi jednak takich polonistycznych przedmiotów, ale to już bardziej dla siebie w miarę możliwości wolnego czasu na 4-5 roku.
Co do kosmetologii i pielęgniarstwa to zależy od tego czym tak naprawdę się chcesz zajmować. Myślę, że po skończeniu farmacji jednak wypadałoby się zająć tą branżą, a nie wszystkim naraz, bo te 5 lat jest naprawdę ciężkie i szkoda by było je zmarnować