Strona 1 z 1

studia po technikum weterynarii

: 3 kwie 2011, o 09:32
autor: ania16
Chce pójść do technikum weterynaryjnego w Krzyżowicach, nie za bardzo wiem gdzie dalej? czy na 5 letnie studia czy może licencjackie studia? co się bardziej opłaca? proszę o odpowiedz tych co się na tym znają

Re: studia po technikum weterynarii

: 3 kwie 2011, o 10:49
autor: tomek_z
U nas na biologii było kilka dziewczyn po technikum weterynaryjnym. Co się bardziej opłaca to zależy co chcesz robić później, jeśli chcesz zostać na uczelni i się doktoryzować, to licencjackie i magisterskie, czyli 5 lat. Jeśli nie, to ja polecam Ci 3 letnie licencjackie i 2 lub 3 semestralne studia podyplomowe, u nas jest na przykład taki kierunek podyplomowy Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących". Innym równie dobrym wyjściem jest rozpoczęcie weterynarii, na pewno po tym technikum, będziesz miała dużo łatwiej , mam nadzieję że nie zamieszałem za bardzo pozdrowienia!

Re: studia po technikum weterynarii

: 3 kwie 2011, o 11:02
autor: Tahtimittari
Weterynaria jest TYLKO jednolita - 5,5 roku.

Re: studia po technikum weterynarii

: 3 kwie 2011, o 11:10
autor: ania16
dziekuje brdzo, kazde informacje sa dla mnie cenne ]

Re: studia po technikum weterynarii

: 3 kwie 2011, o 11:23
autor: tomek_z
Tahtimittari pisze:Weterynaria jest TYLKO jednolita - 5,5 roku.
Ale ja nigdzie nie napisałem że nie jest jednolita Mało tego że jest jednolita, to do tego jest o pół roku dłuższa ale za to nie trzeba żadnej pracy pisać, tylko zdać egzamin (choć najprostszy to on nie jest ) pozdrawiam!