Co jeść na studiach

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Renata Wolgiemut

Re: Co jeść na studiach

Post autor: Renata Wolgiemut » 12 wrz 2019, o 08:00

Moja siostra miała dietę pudełkową i nie narzekała :P

karaś

Post autor: karaś » 13 wrz 2019, o 07:21

Moja siostra też wydaje mnóstwo kasy na dietę pudełkową. Wybrała restaurację, która korzysta z pieca konwekcyjno-parowego, dzięki czemu ma pewność, że oferowane przez nich posiłki są naprawdę świeże.

toojka

Post autor: toojka » 13 wrz 2019, o 14:18

A ja od 25lat sam gotuję, sam produkuję prawie że wszystkie dania, nie pijam energetyków,coca coli i podobnych, nie żuję gum, nie jadam sklepowych słodyczy a produkty z Exxxx na opakowaniach omijam. Mam 45 lat i ostatni raz byłem u doktorków w podstawówce. Mam 189cm wzrostu i wagę 105kg, czyli lekki brzuszek. Dwa miesiące temu robiłem super-mega badania w trybie od A do Z i wszyło mi żem zdrów jak noworodek. Od 17 lat nie byłem w markecie. Olej i większość składników nieprodukowalnych w domu kupuje na urlopach za granicą, mąkę od gospodarzy, mięso ze wsi a owoce i warzywa swoje z ogrodu. Mieszkam w największym mieście w Polsce a w ogrodzie mam kury, kaczki, gęsi. Nikomu nic do tego. Cała rodzina nawet kataru zimą nie ma, heheh. Mam dwie córki, jedna lat 18, druga 16, nigdy nie chorowały ale też, nigdy nie jadły większości bajerów sklepowych. Od noworodka uczone że to zabija i tyle. Dziewczyny wagę mają w normie, wcinają 1,5blachy ciasta tygodniowo i proszę, nie tyją, zdrowe.

ODPOWIEDZ