Stypendium socjalne a praca na umowę zlecenie

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Adrian123456789

Stypendium socjalne a praca na umowę zlecenie

Post autor: Adrian123456789 » 11 cze 2019, o 06:00

Witam!
Mam pytanko dotyczące pobierania stypendium socjalnego, a mianowicie: pobierałem stypendium socjalne cały obecny semestr to jest 2018/2019 ale składając wniosek mialem już pracę ogarnięta(umowa zlecenie), nie poinformowałem o tym uczelni i pracowałem cały semestr. I tutaj pojawia się moje pytanie : Czy jeżeli złożę teraz wniosek o socjalne(bo możliwe że dochody mi nie przekroczą) to może być tak że jak się uczelnia kapnie że pracowałem to będę musiał wracać kasę czy coś , czy raczej nie? Teraz magisterke będę zaczynal :wink:

Botox

Re: Stypendium socjalne a praca na umowę zlecenie

Post autor: Botox » 14 cze 2019, o 08:05

Możliwe, że tak. Przeczytaj dokładnie regulamin. Pamiętam, że kiedyś pierwszy semestr pobierałam,ale jak już ogarnęłam pracę to przestałam bo był zapis o niezwłocznym poinformowaniu uczelni o tej zmianie i w razie jakiegoś przekroczenia to właśnie zwrot kosztów. Niebardzo pamiętam jak było dokładnie bo już trochę czasu minęło.

ODPOWIEDZ