Tablet na studiach zamiast zeszytów - czy to dziwne?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
18991

Tablet na studiach zamiast zeszytów - czy to dziwne?

Post autor: 18991 » 15 sie 2019, o 11:28

Jako, że posiadam tablet, chciałabym z niego korzystać na studiach zamiast zeszytów. Czy będzie to zwracało uwagę? Czy macie takich studentów na swoich studiach. Tak jeszcze dodam, że idę na medycynę

18991

Re: Smartfon na studiach zamiast zeszytów - czy to dziwne?

Post autor: 18991 » 15 sie 2019, o 16:48

Nie wiem dlaczego administracja zmieniła mi słowo na smartphone przez co post jest teraz kompletnie bez sensu. Chodzi mi o to czy ktoś u was na studiach korzysta z tableta. Urządzenie wielkości kartki papieru, umożliwiające za pomocą rysika (który wygląda jak długopis) robić odręczne notatki, sama takie urządzenie posiadam, gdyż zajmuję się grafiką komputerową. W życiu nie zastąpiłabym zeszytów małym smartphonem

18991

Przenośny tablet graficzny

Post autor: 18991 » 16 sie 2019, o 09:34

Dalej nie chodzi mi o tablet, ale już bliżej. Słowo tablet może podsunąć komuś na myśl, że chcę wpisywać literki na klawiaturze, a mi chodzi o robienie odręcznych notatek (takich jak na kartce papieru, z prędkością pisania po kartce papieru). [mod] jest aktualnie jedyną taką opcją na rynku (teoretycznie tablety samsunga też dają radę, jednak czuje się, że ruch nie jest taki płynny jak normalnie za pomocą narzędzi tradycyjnych (pisak i kartka). Użyłam też słowa [mod] dlatego, że jest sprzęt, którego używa się za granicą do tego typu rzeczy, więc miałam wrażenie, że po prostu ludzie sobie to z tym skojarzą. Jak już bardzo nie chcecie tej nazwy to dajcie chociaż "przenośny tablet graficzny" albo usuńcie ten post, bo jak widać i tak nikt nie odpisuje mimo, że odsłon jest absurdalnie dużo

ODPOWIEDZ