Zabawy ciałem

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Fois

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Fois » 23 lip 2009, o 13:56

fetyszystka ja teŻ podziwiam u jednej osoby jak dotąd to tylko widziałam, nie robi mi się niedobrze, ale od zawsze mam wraŻenie i nadal nie mogę się do pozbyć, Że ona sobie coś tam złamie

Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Jocisko » 26 lip 2009, o 15:14

Oj chyba coś Ci się pomyliło z tematem. chyba, że robisz sobie jaja. A palce możesz mieć inne, bo dostał Ci się inny zestaw genów i paluszki możesz mieć pod babci na przykład.

Kurzoczek
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2019, o 17:50

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Kurzoczek » 9 maja 2019, o 18:02

To teraz zagwozdka. Nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia tej sztuczki. Otóż: należy oprzeć się o ścianę plecami,nogi ustawiając razem w pewnej odległości od niej. Ręce muszą luźno zwisać wzdłuż ciała. Oczy powinny być zamknięte,a myśli wyciszone (generalnie stan relaksu). Druga osoba musi energicznie pocierać dłonie o siebie, wykonując nimi jednocześnie koliste ruchy. Następnie należy chwycić parę razy ręce osoby opierającej się o ścianę,i skrzyżować je stykając nadgarstkami. Puszczamy je i teraz zaczyna się"magia". Przysuwamy nasze dłonie do nadgarstków drugiej osoby wykonując ruchy, jakbyśmy chcieli je złapać,jednak nie dotykamy ich. Po paru takich prubach osoba oparta o ścianę odczuwać zaczyna dziwną lekkość w nadgarstkach i ręce zaczynają się same podnosić. Zaznaczam, że"ofiarą" nie wie,kiedy spróbujemy "unieść" jej ręce, nie są one także poddawane wcześniej żadnemu działaniu typu"napierania" na żadne obiekty. Czuć za to swego rodzaju"mrowienie".

dorme
Posty: 1
Rejestracja: 2 gru 2019, o 10:51

Re: Zabawy ciałem

Post autor: dorme » 2 gru 2019, o 10:52

ciekawa wypowiedz

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post