W-F

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Raska
Posty: 31
Rejestracja: 10 lip 2008, o 08:26

W-F

Post autor: Raska »

Czy ktoś z was zapisał się na w-f? Czemu na stronie przy każdej dyscyplinie wyskakujezapisy wstrzymane próbowałam się dodzwonić w tej sprawie do dziekanatu mojego wydziału, ale niestety nikt nie odbiera. Może wy coś wiecie w tej sprawie?
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: W-F

Post autor: Beja »

Raska, lepiej poczekać, aż dowiesz się, w której jesteś grupie i kiedy masz zajęcia z języków i dopiero wtedy wybrać wf, bo inaczej może się okazać, że wf koliduje ci z innymi zajęciami.
Grupy mają być jutro lub w czwartek wywieszone w dziekanacie w gablocie, więc trzeba się pofatygować osobiście lub dzwonić. (chodzi o grupy na leku)
Raska
Posty: 31
Rejestracja: 10 lip 2008, o 08:26

Re: W-F

Post autor: Raska »

Dzięki za odp, jutro za dzwonie do dziekanatu w sprawie grup.
chicken
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:14

Re: W-F

Post autor: chicken »

Hej, Raska, gdzie znalazłaś na stronie spis wszystkich dyscyplin? Chciałam zobaczyć na co ewentualnie mogę się potem zapisać. Z góry dzięki.
chicken
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:14

Re: W-F

Post autor: chicken »

Dzięki za szybką odpowiedź
iwson
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2009, o 20:05

Re: W-F

Post autor: iwson »

chciałabym się dowiedzieć jak to jest z zajęciami z wf-u.
co to są te zajęcia kształtujące sylwetkę- to aerobic? a zajęcia relaksacyjne? jakie skierowanie jest potrzebne?
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: W-F

Post autor: astral_cutler »

Czy nie będzie grup siłownia"?
Czy ta turystyka piesza to oblegana grupa i czy ją polecacie?
Froggie
Posty: 41
Rejestracja: 22 cze 2009, o 15:32

Re: W-F

Post autor: Froggie »

Kiedy my się mamy zapisywać na ten w-f Kurcze u mnie to totalna dezorientacja panuje
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: W-F

Post autor: Grzybu123 »

Zaraz, jak będzie zamknięty dział rekrutacji, będa listy grup. Następnie można się już rejestrować tam na stronie i zapisywać, chyba że będzie to wyłączone aż do ogłoszenia plany języków przez CNJO ]
iwson
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2009, o 20:05

Re: W-F

Post autor: iwson »

wiecie może które zajęcia są najlepsze i warto sie na nie zapisac?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: W-F

Post autor: Grzybu123 »

To zależy od prowadzącego, a tych na stronie http nie ma pokazanych Osobiście mnie najbardziej podobały się gry zespołowe.

Na siłowni widziałem, że ludzie biegali po sali etc więc to też nie jest taka siłowania pełną parą.

Zapisz się na coś, co Cię interesuje i już
iwson
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2009, o 20:05

Re: W-F

Post autor: iwson »

dzieki Grzybu123, z tym ze mam problem bo niebardzo moge rozszyfrować co to za zajecia, np. te nowoczesne formy ruchu, ksztaltujace sylwetke czy relaksacyjne zadnego opisu nie ma zeby wiedziec na czym to ma polegac i czy zapisujac sie na to co chce nie trafie przez przypadek na cos innego
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: W-F

Post autor: Grzybu123 »

Tak na marginesie to wszystkie zajęcia na hali sportowej są do siebie podobne. Odradzam gimnastykę tylko może
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości