W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Sowa_mlody
Posty: 35
Rejestracja: 1 cze 2007, o 13:03

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: Sowa_mlody »

Ale szynszyl, który krótko jest w danym miejscu raczej nie będzie wchodziłtak po prostu na ręce Trzeba go zatem przyzwyczaić
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: nakrecona_malpa »

Sowa_mlody wiesz co no napewno prze pierwsze 2-3 dni lepiej go nie ruszać niech sie przyzwyczai do nowego miejsca ale myśle że już w 4 dzień można go spróbować wypuścić wieczorem żeby sobie pobiegał [szynszyle są ciekawskie] a wieczorem koło 21 to napewno jak wyczai dziure w klatce bedzie chciał wyjść wtedy tylko podłuż rece i go schwytaj na chwileczke pogłaskaj i puść żeby nie kojażył tego z czymś złym później zwiększaj dawki głaskania
marta

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: marta »

ja mam szynszyla i mi nie sprawia zadnych klopotow lecz mam pytanie czy szynszyle widza na kolorowo?
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, o 14:36 przez marta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: andi »

Czy ci w tym sklepie zoologicznym sklepie powariowali?! Zaq ogon?
Nigdy w życiu Najlepiej wsadzić rękę pod brzuszek i delikatnie dwoma rękami wyciągną ostrożnie.
Klaudia202
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2007, o 18:10

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: Klaudia202 »

Czasem mam problem żeby go wyciągnąć bo skacze z jednej pułki na drugą (w klatce) to śpiewam mu piosenke kladzie się zaczynam do niego gadać ręke daje coraz bliżej i bliżej głaszcze go wkładam ręke pod brzuszek i drugą kłade pod tylne łapki i go wyciągam . Czasem sam wychodzi ale ostatnio mu łapka wpadla między pręty i piszczał musialam go wyciągać z tarapatów więc teraz wyjście mu kocykiem przykrywam
sami96
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2009, o 15:04

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: sami96 »

Za ogon sie bierze szynszyla go to nie boli on jest tak juz nauczony a nie wolno go brac za brzuch bo on tego nie lubi
Marola
Posty: 17
Rejestracja: 12 cze 2010, o 12:27

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: Marola »

Mój Szyszek wyskakuje sam z klatki ale najlepiej brać go pod pachy a za ogon to ja go łapie tylko wtedy kiedy ucieka i wystaje tylko ogon. Czyli ostatnia deska ratunku
Veronika_98
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2010, o 09:16

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: Veronika_98 »

Kiedy Ja byłam w zologicznym i kupiłam swoją Vivuśke babka mówiła mi żeby nigdy nie łapała jej za ogan
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki??

Post autor: przyrodnik »

nie wolno łapać za ogon
W jaki sposób wyjmować szyszka z klatki
dwa szaraczki same wychodzą, trzeciego - Stefana łapię w ręce, inaczej nie wyjdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości