Warszawskie licea

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Anariki
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2007, o 14:22

Warszawskie licea

Post autor: Anariki »

Chodzę do II gimnazjum- klasa o rozszerzonym programie nauczania- zawsze myślałem o jakimiś kierunku informatycznym, no ale los chciał inaczej. złamałem noge i stwierdziłęm że praca lekarza to to co chciałbym robić w życiu. Chciałbym się dowiedzieć kilku rzezcy, a mianowicie czy ktoś z was zna licea które zapewnią dobry start do rozszerzonej matury z chemi i biologi i podstawowej/rozszerzonej fizyki. Szczególnie interesowały by mnie licea z klasami o profilu przyrodniczo-medycznym z rozszerzonym angielskim i podstawową łaciną- wydaje mi sie że zawsze będzie łątwiej na AM z jakimiś podstawami tegonieśmiertelnego języka.

Prosze o pomoc bo to już tylko rok do wyboru liceum


[ Dodano: Czw Mar 22, 2007 15:39 ]
Kilka dni temu przeglądałem wyborczą i przypadkiem wpadł mi w oko przegląd liceów, może mi ktoś coś powiedzieć o lo im. Kazimierza Wielkiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości