Wasze rybki

Forum akwarystyczne. Ryby, rośliny akwariowe, akwarium słodkowodne, akwarium morskie. Znajdziesz tutaj cenne porady akwarystów.
Kerka
Posty: 20
Rejestracja: 8 gru 2006, o 01:41

Re: Wasze rybki

Post autor: Kerka »

Witam, chmmm, jakie akwarium? i jakie rybki? Zawodowo na sklepie 30 zbiorników, a prywatnie w domu 50 szt. Gatunków ryb na sklepie może nie będę wymieniać? A prywatnie ostatnio przeszłam nałatwiznę", bawię się pielęgnicami (meeka, skalar w odmianach, barwniak czerwonobrzuchy, kakadu, księżniczka z Burundii, a oprócz tego kirys pstry ostropłetwy, zbrojnik niebieski, kardynałek i ślimaki ampularia i melanoides (świderek). haha, jest co robić.
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Wasze rybki

Post autor: Mawr »

Hej.
Mam 53litry. a w nich:
2x kosiarka
1xgłupik (został mi w spadku po poprzednim zbiorniku)
i .
4 krewetki Fire Red (jak kto woli: Red cherry)
+ Nieznana ilosc ich potomstwa (Największa samica znow ma jaja. )

Pozdrawiam
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: Wasze rybki

Post autor: prazm »

300L trochę dużych pielęgnic z rodzaju Heros.
kefirek

Re: Wasze rybki

Post autor: kefirek »

ja mam welonki :)
ziom13

Re: Wasze rybki

Post autor: ziom13 »

a ja mam w 15l akwarium 2 welony i się bardzo dobŻe tam czują
ziom

Welony

Post autor: ziom »

a kula ma 6l i moja ciocia trzyma w niej 1 welona i ma go juŻ pół roku nic mu sie nie dzieje
karolina1995

Re: Wasze rybki

Post autor: karolina1995 »

Ja ma 4 rybki. Więc tak:
-2 welonki czerwono-białe parka
-2 gupiki samczyk i samiczka :)
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Wasze rybki

Post autor: badger »

no to nie wroze im dobrze jak zaczynalem moja przygode z akwarystyka i nie mialem pojecia o rybach tez umiescilem welony z gupikami i jak tylko welonki podrosly gupiki staly sie ich obiadem a tak wogole to skad wiesz ze te welonki to para u nich nie ma widocznego dymorfizmu plciowego
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Wasze rybki

Post autor: Szyszek1993 »

Ja miałem kiedyś Akwarium 18L i miałem różne rybki. Np.: noeny inesa, bojownika, rekinka, labeo, kiryski i glonojady. Jakoś tak i było ok!
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: Wasze rybki

Post autor: mila1301 »

Ja posiadam małe akwarium (20l) i obecnie hoduję gupiki i mieczyki. Kiedyś miałam jeszcze neonki i welona, ale oczywiście wszystkożerny welon zjadł je i zabierał się już do gupików, więc się go pozbyłam. Glonojadów też już miałam kilka, ale nie mam do nich szczęścia i albo zdychają, albo (zdarzyło się tak 1 raz)zaginął w akcji", więc teraz dałam sobie z nimi spokój.
bronczyk
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2007, o 16:19

Re: Wasze rybki

Post autor: bronczyk »

Od wielu lat interesuję się akwarystyką.Ostatnio fascynują mnie akwaria morskie.W chwili obecnej mam akwarium słone z Monodactylus argenteus.Oprócz rybek w moim domu są 2 psy ,jeden kot [tyran]i kanarek głośno śpiewający.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Wasze rybki

Post autor: badger »

Ja obecnie mam 5 neonów Inessa, 5 neonów czarnych, 2 kiryski spiżowe i jeden pstry, jedna kosiarka, 2 gurami dwuplame
naso
Posty: 69
Rejestracja: 30 maja 2007, o 18:15

Re: Wasze rybki

Post autor: naso »

Ja mam mieczyki, molinezje, danio i neonki. W osobnym akwarium mam bojownika.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości