Wasze rybki

Forum akwarystyczne. Ryby, rośliny akwariowe, akwarium słodkowodne, akwarium morskie. Znajdziesz tutaj cenne porady akwarystów.
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Wasze rybki

Post autor: Sunflower77 »

do niedawna mieliśmy w domu aż 7 akwariów, ale ze względówprzestrzennych musieliśmy z kilku zrezygnować.
obecnie mam 3 zbiorniki:
A nie prościej byłoby ci się przeprowadzić do oceanarium?

Ja mam tylko jedno akwarium, ale za to pływa w nim liczne towarzystwo. Mam 60 gupików (jeszcze niedawno było ich 150), jednego glonojada i jedną żałobniczkę.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Wasze rybki

Post autor: badger »

Sunflower77 pisze:Mam 60 gupików (jeszcze niedawno było ich 150),
a można wiedzieć co się stało? jakaś epidemia?
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Wasze rybki

Post autor: Sunflower77 »

hehe, nikt nie chciał ich wziąć ode mnie, więc kupiłam żałobniczkę w celu zredukowania nadmiaru rybek. Czasem trzeba Nie mam miejsca i kasy na większe akwarium
krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Re: Wasze rybki

Post autor: krzysiek j »

A moje 60L 11 neonek , 3 zbrojniki niebieskie , 3 razbory klinowe , dwa skalary , dwa mieczyki i dwie brzanki rekinie.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Wasze rybki

Post autor: Pablo »

Ja bym chciał sobie kupić skrzydlice ognistą, ale ona wymaga wielkiego akwarium i odpowiednich warunków
A to taka ładna rybka.
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: Wasze rybki

Post autor: MUSOPHAGA »

Ładna i niebezpieczna, potrafi wyskoczyć z akwarium wprost na akwarystę.juz kiedyś o tym pisałam!
ale zawsze pozostaje pomarzyć i może kiedyś marzenia się spełnią!
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Wasze rybki

Post autor: Pablo »

Ja robiąc w zoo przy niej to nigdy jeszcze nie wyskoczyła, a akwarium od góry jest otwarte. Więc to tej rybki nic nie mam, aczkolwiek potrafi być szybka, agresywna i niebezpieczna
kinia11
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2008, o 17:44

Re: Wasze rybki

Post autor: kinia11 »

mam 30 litrow akwarium a w nim mam 4 gupiki 6 meiokow 2 kolorowych 2 mieczyki i jeszcze takie 3 rybki ale nie mama pojecia jaka maja nazwe mam jeszcze 2 glonojady i 1 kiryska pozdrawiam
dawid
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2008, o 19:56

Re: Wasze rybki

Post autor: dawid »

ja mam od niedawna rybki a narazie sa 2 glonojady 5 neonow inessa 6 gupikow 2 skalary 2 mieczyki i 2 rybki ale nazwy niepamietam sa zlote i maja czerwone pletwy i oczy
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Wasze rybki

Post autor: Szyszek1993 »

dawid pisze:ja mam od niedawna rybki a narazie sa 2 glonojady 5 neonow inessa 6 gupikow 2 skalary 2 mieczyki i 2 rybki ale nazwy niepamietam sa zlote i maja czerwone pletwy i oczy
Nie ma się czym chwalić. Obasada tragedia, mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że rybki to takie somo zwierze jak kot czy pies i należa mu się odpowiednie warunki a nie słoik. twoje rybki mają tam niczym szproty w puszce Nie dość że rybki nieodpowiednie do tego litrażu, to jeszcze w po kilka sztukehhh szkoda słów!
dawid
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2008, o 19:56

Re: Wasze rybki

Post autor: dawid »

wiem o tym dobze i dla tego mam jeszcze wieksze kture bedzie za niedlugo zalozone

[mod]Proszę postarać się pisać poprawną polszczyzną. Jeżeli sprawia Ci to problem zainstaluj przeglądarkę Firefox z obsługą automatycznego sprawdzania pisowni.[/mod]
Ostatnio zmieniony 3 cze 2008, o 18:46 przez dawid, łącznie zmieniany 1 raz.
Natalka89
Posty: 79
Rejestracja: 3 maja 2008, o 09:07

Re: Wasze rybki

Post autor: Natalka89 »

30 litrowe skromne akwarium z roślinkami i ładnymi ozdobami zrobionymi z kokosów i mam w nim 3 gupiki (samczyk i 2 samiczki - ale ciągle są w ciąży i on je chyba zamęczy, nie wiem czy nie trzeb dokupić jeszcze jednej samiczki), 2 kirysy - jeden to albinos , 1 glonojada, 3 neony i molinezje tylko takie malutkie, bo to są urodzone w moim akwarium, rodzicom już się pomarło niestety, i tych molinezji to 4 sztuki, większość drogi do osiągnięcia dojrzałości mają już za sobą Nie wiem czy to dobra obsada czy zła, specjalistą nie jestem, akwarium mam od 2 lat. Ktoś chce mnie okrzyczeć albo poradzić co zmienić/dodać ?
huba021292
Posty: 494
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:32

Re: Wasze rybki

Post autor: huba021292 »

tin pisze:bo takie akwarium ok 1000zł kosztuje, a sprzęt do tego i rybki drugie tyle
gdzie ty akwarium o pojemności 112l widziałeś za 1000 zł? wejdź na allegro.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości