Weterynaria 2010

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Bianca
Posty: 63
Rejestracja: 31 lip 2008, o 21:51

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Bianca »

Korczaszko, dziękuję :* Naprawdę wiele to dla mnie znaczy I w końcu fajnie byłoby się spotkać kiedyś na wydziale na okienku między zajęciami:)
A biologia. Aż mi wstyd się przyznać, bo mam zaledwie 55% - jak widać nie wyszło mi coś", delikatnie rzecz ujmując
Więc do roboty, tym bardziej, że mam takie wspaniałe wsparcie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Korczaszko »

na okienkach na mnie nie licz wtedy chodzę spać
Bianca
Posty: 63
Rejestracja: 31 lip 2008, o 21:51

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Bianca »

He, he Dobre, takiej odpowiedzi się najmniej spodziewałam No cóż. To się wymyśli coś innego - bo spać, masz rację, czasem też trzeba:)
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Tahtimittari »

Ja w okienkach chodzę na kliniki Bianca, chętnie Cie zabiorę ze sobą. przypomniało mi się jak Ci Kurczak ze spaniem pojechałam chlip
Bianca
Posty: 63
Rejestracja: 31 lip 2008, o 21:51

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Bianca »

Tahtimittari, a ja chętnie się do Ciebie przyłączę
No i proszę - nie ma to jak zagospodarowywanie wolnego czasu na okienkach na wecie, w czasie, jak się człowiek do matury ma uczyć, żeby się na tą wetę w ogóle dostać Czas wracać do nauki. tylko nie wiem czego - chemii czy biologii:) Ostatnio się zastanawiam, jak ja to robiłam, że w liceum uczyłam się na bieżąco na lekcje, powtarzałam materiał do matury i jeszcze wychowywałam szczeniaka To jednak prawda, że im człowiek dłużej siedzi w domu, tym mniej potrafi gospodarować czasem: )
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Tahtimittari »

Im więcej mam do zrobienia tym prościej mi się zabrać. Jak wiem, że nie jest tego wiele, to nie potrafię sobie czasu znaleźć,bo się wiecznie obijam.
Podziwiam koleżankę z roku, co jednocześnie biotechnologię robi.

Mi się w liceum na lekcje uczyć nie chciało, do matury to się zmuszałam, bo mi zależało. Tutaj z początku miałam straszny problem by się systematyczności nauczyć
Bianca
Posty: 63
Rejestracja: 31 lip 2008, o 21:51

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Bianca »

No, też tak mam - im więcej do zrobienia, tym szybciej się do tego zabieram. Tylko ta systematyczność od czasu do czasu przeżywa u mnie kryzys, na szczęście coraz rzadziej
Łoo, Twoja koleżanka studiuje i biotechnologię? No to rzeczywiście, tylko ją podziwiać. I gnębić przyszłych psychologów - tych, którzy poszli na drugi kierunek i zrezygnowali po miesiącu, bo mieli za dużo roboty Cóż Wszystko dla ludzi
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Tahtimittari »

Wszystko się da zrobić
Ja w przyszłym roku chcę fotografię zaocznie pociągnąć zobaczymy, co będzie z tych moich planów.
Bianca
Posty: 63
Rejestracja: 31 lip 2008, o 21:51

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Bianca »

Ooo, fotografię? Super:) Ja kiedyś mówiłam, że po wecie idę na archeologię albo historię chociaż, ale. Tylko te plany są bardzo zamglone Mam nadzieję, że Tobie się powiodą:)
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Tahtimittari »

Zestawienie nieco niecodzienne. Ale to realizacja moich dwóch marzeń. Może mi się uda spełnić je oba:]
W poniedziałek już powrót na kochaną uczelnię, chciałabym jeszcze kilka dni wolnego, jeszcze nie odpoczęłam xP
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Korczaszko »

u mnie też była studentka biotechu, ale chciała dociągnąć do inżyniera i zrobiła to po I semestrze teraz oddaje się tylko wecie

a na kliniki i ja się z Tobą będę zabierać zacznę spać w nocy jak człowiek i nie będę odsypiać w dzień jak przyjdziesz po książki to porównamy plany 3333 na pewno jesteś zachwycona nowym
Awatar użytkownika
KosaOli
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2010, o 19:07

Re: Weterynaria 2010

Post autor: KosaOli »

Miło się czyta takie snucie planów, naprawdę
Jeżeli chodzi o mnie to chemia idzie jak po maśle. Skończyłam materiał do ch.nieorganicznej, zaczęłam ch.organiczną. We wtorek mam próbną z chemiozy, strasznie jestem ciekawa jak pójdzie. Ale nie nastawiam się na super wynik, bo nie mam wprawy w robieniu arkuszy, jeszcze. Z bio trochę ciężej, ale malutkimi kroczkami. Nerwy już są spore, aż boję się, co będzie w maju. Chciałabym już być PO.
Pozdrawiam.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Weterynaria 2010

Post autor: Lordrigar »

KosaOli pisze: Nerwy już są spore, aż boję się, co będzie w maju. Chciałabym już być PO.
Pozdrawiam.
eee tam, jakie nerwy

Jedyna matura, ktorej sie balem to byla ustna z polskiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości