Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Jupiter
Posty: 35
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 17:23

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Jupiter »

mhh, oby:)
chociaż i tak będę się bać dopóki nie zadzwonie w poniedziałek xd
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Kaya »

Nie wiem czemu nie usunęli z listy osób, które nie złożyły dokumentów, w każdym razie myślę, że co najmniej 50 osób nie złożyło, jeśli nie więcej. Pewnie dopiero na ostatecznej liście będą osoby przyjęte. A próg jeszcze na pewno spadnie! Także Ci co są na niestacjo mogą jeszcze się załapać na stacjo.
dorotkaa96
Posty: 68
Rejestracja: 13 lip 2016, o 12:22

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: dorotkaa96 »

już kompletnie zgłupiałam.

jak niby ten próg na spaść, skoro wszystkie osoby na liście zaniosły te papiery? (no bez tych, które nie doniosły dokumentów z 1 listy, a dalej tam są mimo wszystko) czy osoby, które z niestacjo weszły na stacjo zanoszą drugi raz dokumenty albo trzeba teraz coś potwierdzić, żeby znaleźć się na 3 liście?
chyba że polegamy na tym, kto się wypisze ze studiów do innego miasta.
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Kaya »

Jeśli zaniosłaś dokumenty to już nic nie musisz robić tylko czekać na kolejną listę. Teraz pewnie będą ludzie zabierać papiery i wtedy będą dopierać kolejne osoby.
dorotkaa96
Posty: 68
Rejestracja: 13 lip 2016, o 12:22

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: dorotkaa96 »

Kaya pisze:Jeśli zaniosłaś dokumenty to już nic nie musisz robić tylko czekać na kolejną listę. Teraz pewnie będą ludzie zabierać papiery i wtedy będą dopierać kolejne osoby.
ale czy w innych miastach są jakieś listy w międzyczasie, żeby ci ludzie sobie poszli?
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Kaya »

Oczywiście, Wrocław jest chyba najszybszy z kolejnymi listami.

celinaa
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2016, o 14:01

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: celinaa »

Ktoś się orientuje ilu list można się spodziewać w Poznaniu ? Jak było w poprzednich latach ?
Kaamilaa
Posty: 88
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:13

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Kaamilaa »

Zazwyczaj 2 (może 3). Zależy ile osób złoży dokumenty.

premedwet
Posty: 21
Rejestracja: 14 lip 2015, o 10:47

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: premedwet »

w tamtym roku były 2 listy w lipcu do Poznania, ja z wynikiem 76,5 byłam tak +/- 12 na rezerwowej w pierwszej liście, przyjęli, z tego co pamiętam, na drugą listę około 5 osób. 6 października dostałam maila z zapytaniem czy chcę podjąć studia, ale ja miałam za sobą wówczas 4 dni wety na SGGW (tu dostałam się 10 września, miałam 155 pkt i do III listy w lipcu zabrakło mi 2% z polskiego)
POWODZENIA I DUŻO SIŁY W REKRUTACJI :idea:
celinaa
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2016, o 14:01

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: celinaa »

Dzięki za informacje jednak trochę się dobiłam Wychodzi na to, że ilość osób na liście rezerwowej jest trochę bez sensu ( a prawie 50!), skoro tylko kilka z początku ma szansę się dostać. Oczywiście rozumiem, że uczelnia musi się jakoś zabezpieczyć, tak czy siak lepiej się nie łudzić
fiona36
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2014, o 17:35

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: fiona36 »

Jupiter pisze:mam status deklaracja archiwalna. Boże, co to znaczy. Czy czegoś nie potwierdziłam?!
Chociaż teoretycznie jestem na liście
Spokojnie, też tak miałam. Zadzwoniłam i wszystko jest w porządku, Pan powiedział mi że tak ma być. Dostałam się z pierwszej listy na niestacjo i mimo takiego statusu po wysłaniu papierów znalazłam się na drugiej liście na stacjo. Ale miejsce zwalniam

premedwet
Posty: 21
Rejestracja: 14 lip 2015, o 10:47

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: premedwet »

celinaa,

Mam ochotę na Ciebie nakrzyczeć normalnie, uwierz mi, z rekrutacją są cyrki (porównywalne jak na studiach), bo czy to jest normalne, żeby spieprzyć człowiekowi najdłuższe wakacje w życiu myślą, że zapie*dalało się całe liceum i się nie dostało? A później pisać maile i dzwonić w październiku, że TAK, JESTEŚ JEDNAK DLA NAS WYSTARCZAJĄCO DOBRA I ZAPRASZAMY NA NASZ WYDZIAŁ? W PAŹDZERNIKU! Kiedy się człowiek jakoś pogodził ze sobą i ma jakiś lepszy/gorszy plan na następny rok? NIE, NIE, NIE. Ale niestety to tak działa, nie poddawaj się, nie załamuj się. Co Cię nie zabije.!
celinaa
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2016, o 14:01

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: celinaa »

. to Cię wykończy psychicznie
dzięki premedwet, możesz krzyczeć Po prostu nie lubię tkwić w takiej próżni, wolę wiedzieć na czym stoję a tutaj to niemożliwe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości