Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Chimera »

Koszt to jakieś 4000 zl za semestr. W Warszawie nie przenoszą, we Wrocławiu tak (po 3 latach)

O, ktoś mnie już wyprzedził

SmalecTropikalny
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2015, o 19:48

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: SmalecTropikalny »

Bierze może ktoś udział w starcie po indeks SGGW?
Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Berberis »

SmalecTropikalny pisze:Bierze może ktoś udział w starcie po indeks SGGW?
o kurczę, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje
ciekawa jestem, na jak wysokim poziomie są tam pytania.
SmalecTropikalny
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2015, o 19:48

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: SmalecTropikalny »

Ja też, niestety nie udało mi się złapać nikogo, kto startował, żeby popytać. Mimo to zrobię sobie chyba wycieczkę do Wawy, bo zapisałam się na chemię. :-?
julietta
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2015, o 12:53

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: julietta »

Je&#x17CPigmejski pisze:Hej, co do proponowanych książek: Chemia - Pazdro lub Witowski, Biolka - poza książkami do wkuwania, polecam zbiór ćwiczeń Teraz Matura i jak najwięcej arkuszy z poprzednich lat

Piszę tu również, ponieważ usłyszałam ostatnio pogłoskę dotyczącą likwidacji wydziału w Poznaniu Czy ktoś coś wie?! Błagam, powiedzcie że to skandaliczne plotki :C
Mam nadzieję, że jeszcze Ci potrzebna ta informacja i mocno się nie spóźniłam Nic nie likwidują spokojnie jestem studentką I roku weterynarii w Poznaniu a wydział z miesiąca na miesiąc coraz większy. Czasem zastanawiam się skąd te wszystkie plotki się biorą i czemu inne uczelnie gadają takie bzdury o nas :p
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Mårran »

julietta pisze:Czasem zastanawiam się skąd te wszystkie plotki się biorą i czemu inne uczelnie gadają takie bzdury o nas
Przecież były już nawet plotki, że po Poznaniu czy Krakowie nie jest się lekarzem tylko magistrem weterynarii i nie może się leczyć
Pani Buka
julietta
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2015, o 12:53

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: julietta »

M&#xE5rran pisze:
julietta pisze:Czasem zastanawiam się skąd te wszystkie plotki się biorą i czemu inne uczelnie gadają takie bzdury o nas
Przecież były już nawet plotki, że po Poznaniu czy Krakowie nie jest się lekarzem tylko magistrem weterynarii i nie może się leczyć
ahahahhahha tk słyszałam D
Ines94
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 13:37

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Ines94 »

Hej, dopiero teraz się zarejestrowałam, ale wcześniej oczywiście przeglądałam forum. Ja też poprawiam maturę w tym roku, aby dostać się na wymarzoną weterynarię
Powiedzcie mi czy niestacj. wet. w Lublinie jest przenoszona później na dzienne bez opłat? Czy tylko taka możliwość jest we Wrocławiu?
Oczywiście będę składać papiery na stacjonarne, ale chciałabym wiedzieć Czy jest możliwość, że po przyjęciu na studia papiery rekrutacyjne może zawieźć za mnie np. siostra?

I najważniejsze, jak tam przygotowania do biologii i chemii?
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: JellyTime »

Ines94 pisze:Powiedzcie mi czy niestacj. wet. w Lublinie jest przenoszona później na dzienne bez opłat? Czy tylko taka możliwość jest we Wrocławiu?
Opłaty nie ma od czwartego roku (podobno w przypadku mojego rocznika od piątego, ale nie wiem ile w tym prawdy). Możesz przenieść się na stacjo wcześniej jeśli poprawisz maturę albo będziesz miała bardzo dobre wyniki w nauce.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Kas_ia »

Ines94 pisze:Hej, dopiero teraz się zarejestrowałam, ale wcześniej oczywiście przeglądałam forum. Ja też poprawiam maturę w tym roku, aby dostać się na wymarzoną weterynarię
Powiedzcie mi czy niestacj. wet. w Lublinie jest przenoszona później na dzienne bez opłat? Czy tylko taka możliwość jest we Wrocławiu?
Oczywiście będę składać papiery na stacjonarne, ale chciałabym wiedzieć Czy jest możliwość, że po przyjęciu na studia papiery rekrutacyjne może zawieźć za mnie np. siostra?

I najważniejsze, jak tam przygotowania do biologii i chemii?
Z tego co się orientuje, to w Lublinie płaci się za 4 lata, potem dopiero przenoszą. Tak, papiery mozesz komus innemu dac, co najwyzej bedziesz musiala jakies upowaznienie napisac. jak zadzwonisz do dziekanatu to na pewno Ci powiedzą, ale osobiscie nie musisz byc. Podobno gdzieniegdzie mozna tez wyslac listem, no ale z tym bym nie ryzykowala.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Kas_ia »

Ines94 pisze:Hej, dopiero teraz się zarejestrowałam, ale wcześniej oczywiście przeglądałam forum. Ja też poprawiam maturę w tym roku, aby dostać się na wymarzoną weterynarię
Powiedzcie mi czy niestacj. wet. w Lublinie jest przenoszona później na dzienne bez opłat? Czy tylko taka możliwość jest we Wrocławiu?
Oczywiście będę składać papiery na stacjonarne, ale chciałabym wiedzieć Czy jest możliwość, że po przyjęciu na studia papiery rekrutacyjne może zawieźć za mnie np. siostra?

I najważniejsze, jak tam przygotowania do biologii i chemii?
Z tego co się orientuje, to w Lublinie płaci się za 4 lata, potem dopiero przenoszą. Tak, papiery mozesz komus innemu dac, co najwyzej bedziesz musiala jakies upowaznienie napisac. jak zadzwonisz do dziekanatu to na pewno Ci powiedzą, ale osobiscie nie musisz byc. Podobno gdzieniegdzie mozna tez wyslac listem, no ale z tym bym nie ryzykowala.
Sorinika
Posty: 29
Rejestracja: 11 lip 2015, o 15:27

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Sorinika »

Ile minimum % z biologii i chemii trzeba było mieć aby dostać się na stacjonarne do różnych miast?

Berberis
Posty: 128
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:42

Re: Weterynaria Kandydaci 2016/2017

Post autor: Berberis »

Sorinika pisze:Ile minimum % z biologii i chemii trzeba było mieć aby dostać się na stacjonarne do różnych miast?

Myślę, że trzeba po prostu spojrzeć na progi

Wiem, że ten temat był już poruszany, ale ja się muszę zawsze 10 razy upewnić. W soku jeszcze nie trzeba się rejestrować? Można to zrobić po maturce?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości