Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: BoaConstrictor »

Czy tylko ja mam problem z zarejestrowaniem się tam? Nie dociera do mnie klucz aktywacyjny, w spamie też go nie ma
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Kicia »

a ja w ogóle to nic nie wiem z tej rejestracji bez tego świadectwa maturalnego to chyba się nie da? zarejestrować no nie wiem popatrzyłam popisałam i poszłam ahh a Wy się już porejestrowałyście tam?
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

Dzwoniłam można się rejestrować do 11 lipca ] czyli mój problem został rozwiązany
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

Weta, i mój też! bardzo dziękuję za podzielenie sie informacją :*
Belleteyn
Posty: 114
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 15:34

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Belleteyn »

Myślicie że jest w ogóle sens składac papiery, jeśli się ma podstawowy angielski

A i czy ktoś orientuje się o co chodzi z tymi kopiami notarialnymi świadectw Po co im to jest potrzebne, jeszcze zanim się dostaniemy?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

Belleteyn, ja zdawałam podst niemiecki i składam tam (no chyba że przyjdą mi bardzo piekne wyniki matury i zostanę przy wrocławiu ^^) z tego co czytałam na ich forum to sporo osób zdaje jeden przedmiot podst. więc wg mnie sens jest. zawsze lepiej spróbować niż potem żałować
Belleteyn pisze:A i czy ktoś orientuje się o co chodzi z tymi kopiami notarialnymi świadectw Po co im to jest potrzebne, jeszcze zanim się dostaniemy?
bo są gópi. ot co
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Kicia »

ja też mam podstawowy angielski i składam. w ogóle to wszędzie składam :p ehh zgadzam się z koleżanką należy spróbować pozdrawiam
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Witam.Prosze o potwierdzenie,opinie czy co tam chcecie
. Z weta we wroc juz sie pozegnalam w tym roku

Chemia 88% a biola (o kurczątko,)68%.
Oprocz tego jezyk podstawowy na 92%. czy ja mam jakiekolwiek szanse w tym roku na wete do olsztyna?
searafina
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2006, o 08:10

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: searafina »

Medulla, ja mam bardzo podobna sytucje punktową jak Ty i myślę, że do Olsztyna obydwie mamy szansę. Niestety Wrocław raczej odpada.
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

searafina czy moglabys podac mi swoje gg?:D
searafina
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2006, o 08:10

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: searafina »

napisałam Ci na pw:)
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

witajcie, ja tak czytam i wychodzi mi że stoję z wynikami całkiem podobnie, a nie martwiłam sie dostaniem do olsztyna wogóle. wydaje mi się, że nie będzie takiej ostrej sieczki w tym roku. Matury nie były proste, albo ja nagle odurniałam. Fakt że zabezpieczam się możliwie najbardziej. Wy też składacie papiery na inne kierunki?
Pozdrawiam!
PS. trzeba dokładnie poczytać to forum olsztyńskie, skarbnica wiedzy:)
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

piszcie tak Moi Drodzy, ojjj.
Nic mi teraz tak nie poprawia nastroju, Aglaja.

W kazdym razie mam przeogromną nadzieję, że masz rację. Ehh.
(Żeby TAK spieprzyć biologie:()




A o Olsztynie czytam ostatnio wiele i powoli zakochuje sie w tej uczelni. Zreszta nie spotkalam sie obecnie z zadna negatywna opinia na temat tego wydzialu na UWM.
Mam nadzieje, ze spotkamy sie tam 1go pazdziernika! (No chyba, ze uparlas sie jednak na wroc)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości