Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

Ja się uparłam żeby leczyć krówki, a o Olsztynie tez wiele słyszałam dobrego. własciwie teraz to już wszystko jedno, wrocław w pierwszej kolejności, ale jak tam mnie nie zechcą to mnie wezmą do Olsztyna i tez będe kicać z radości! GDZIEŚ się nauczę tego zawodu choćby mnie mieli pokroić. Jakoś nie wydawało mi się zawsze żebym była skrajnie durna, a jak ktoś nie jest skrajnie durny to juz jest chyba wystarczający argument żeby studiować, co nie? A biologie spieprzyć, cóż. biologia była NA PRAWDĘ trudna moim zdaniem. Widziałam spieprzone bardziej, i to u kandydatów na medycyne:) Nie bójmy się, tylko poznajmy, żeby miec obok kogo na wykładach siadać!:)
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Racja.


A widziałaś już wyciągnie łożysk u krów? Wielu ludzi to przeraża. Aczkolwiek doszły mnie słuchy, że we wrocku wiele lat temu jeden z profesorów na praktykach po prostu odpalił sobie faje przy wyciaganiu łożyska jakiejś krowie i po problemie.
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

Ależ gumowa rękawica do ramienia to jest rzecz, którą babcie próbowały mi wybić wetę z głowy jak miałam 10 lat Nigdy się nie bałam. Nie widziałam, zobacze pewnie na praktykach i po jakimś czasie sama będę to robić. no może na początek bez fajek Mama mi cos ostatnio mówi o zabijaniu zwierzaków prądem na wetkach w ogromnych ilościach. plotka?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

Aglaja pisze:PS. trzeba dokładnie poczytać to forum olsztyńskie, skarbnica wiedzy:)
dokładnie podawałam do niego linka tam wiekszosc ma podobne wyniki (choć sieją panikę że próg będzie ponad 700 Oo wg mnie niemożliwe P)
Aglaja, a ile masz pkt na wrocław?
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

Hej Korczaszko. Wyszło mi w sumie 159, więc może być lipa. za to na Olsztyn 659, może coś z tego będzie. A jak nie to zacznę sie martwić jak mnie nigdzie nie przyjmą:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

Aglaja pisze:Mama mi cos ostatnio mówi o zabijaniu zwierzaków prądem na wetkach w ogromnych ilościach. plotka?
o tym nie słyszałam ale trupy psów sypią się garściami (znajomy jest w Lbl i opowiada czasem o zakładaniu ciał psów na jakieś haki Oo) ale sądzę że zabijania bez potrzeby nie ma, bo po co?
Do wszystkiego da się przyzwyczaić ^^ najwyżej stamtąd ucieknę
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

w sumie zawsze można gdzieś zwiać.
I jak, zdecydowałas sie w końcu czy Warszawa czy Wrocław?:)
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Aglaja pisze:Mama mi cos ostatnio mówi o zabijaniu zwierzaków prądem na wetkach w ogromnych ilościach.
HmmPrąd?Mysle, ze to nieprawda. Nigdy o tym nie slyszalam, a znam sporo ludzi po wecie Ale moge sie mylić

Rybacy i Rolnicy na UWM powiadaja, ze Weterynaria meczy zwierzeta. Slyszalam tylko jednej tego typu praktyce. Dziewczyna mowila, ze najgorsze sa zajecia w rzezni, kiedy do jednej krowy podchodzi po 20 studentow i kazdy z osobna robi jakies b. bolesne badanie. Zwierze b. ciezko to znosi i nic dziwnego. To jest ta gorsza strona weterynarii.Niestety. No, ale jakiś cel w tym jendak jest, prawda?
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

Ty znasz, ja nie, znaczy plotka:) Wszystko ma swoje gorsze strony. Na dzień dzisiejszy, z dwojga złego, stokroć wolę rzeźnię na wetce, niż prosektorium na medycynie.
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Mysle, ze skoro na medzie studenci nie moga juz pokroic zywej zaby, to na wecie raczej ni ma prądu:P
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

Ave! Masz rację
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Aglaja pisze:Ależ gumowa rękawica do ramienia to jest rzecz, którą babcie próbowały mi wybić wetę z głowy jak miałam 10 lat
Ha! Znajomy opowiadal mi ostatnio, ze.musial zdjąć rękawicę:D Bo czasami to łożysko niechce się odkleić, a przez rękawiczkę nie wszystko da się wyczuć:D:D:D
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aglaja »

<umieram ze śmiechu no to dopiero mam haka na babcię! Koniec straszenia rękawicami!

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 15:32 ]
ej to jest jakies dziwne że ja się tego nie boję, powiedz że Ciebie też to nie rusza. bedzie raźniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość