Weterynaria Poznan UP

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: David »

Uczyło jak uczyło . Ale na Euro-Africa-Asian Trip jestem chętny .
lykorz
KubaK
Posty: 31
Rejestracja: 19 paź 2010, o 09:22

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: KubaK »

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy w sprawie tej weterynarii w Poznaniu są jakieś konkretne potwierdzone informacje, czy tylko spekulacje? Niestety nie jestem w stanie znaleść nic na ten temat nawet u źródła. Tym bardziej dziwią mnie zasady rekrutacji. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuje .
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Korczaszko »

David, a na stopa? D
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: David »

Korczaszko, no raczej, tak jest najciekawiej .
lykorz
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Korczaszko »

Ty się nie śmiej, bo ja jestem fanką stopa i jak słucham o stopie przez Iran czy Namibie to wierzę, że wszystko jest możliwe. więc D
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: David »

Ja byłem na stopa poza granicami tylko na Ukrainie, ale myślę, że w innych krajach też byłoby brawo . Ja nie słucham (albo rzadko słucham ) i nie wierzę, ale i tak jest wszystko możliwe .
lykorz
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Korczaszko »

Aleśmy zrobili offtopa D

Ja tylko we Włoszech. Ale jest wyjazd na sylwestra do Barcelony D więc zapraszam.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: David »

Ooo, Barca! Ciekawe, ciekawe . Zwłaszcza z moją znajomością języków obcych .

A co do offtopa. My się zbanujemy sami .
lykorz
zork123
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2009, o 20:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: zork123 »

KabanPL pisze:Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy w sprawie tej weterynarii w Poznaniu są jakieś konkretne potwierdzone informacje, czy tylko spekulacje? Niestety nie jestem w stanie znaleść nic na ten temat nawet u źródła. Tym bardziej dziwią mnie zasady rekrutacji. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuje .
Witam,

Jestem studentem biotechnologii na tamtejszym uniwerku wiec tak :

- Weterynaria w Poznaniu już powstała rekrutacja odbywa się od 2011 roku (informacja pewna jest już nawet wywieszone info na wydziale hodowli i biologii zwierząt)

- Do rekrutacji na UP liczymy 0,8 x przedmiot kierunkowy ( tylko jeden z listy 3) czyli np. 85% z biologii rozszerzonej to jest 85x0,8 + 0,2 x język.

- Limit 60 osób

W tym roku będzie jedyna okazja żeby dostać się na weterynarię w Poznaniu bocznymi drzwiami bo mało osób zdaję sobie sprawę że taki kierunek tu jest. W dodatku nie trzeba zdawać biologii i chemii a wystarczy tylko dobrze zdać albo to albo to

Jeżeli masz pytania to pytaj

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
eskulapcia
Posty: 79
Rejestracja: 28 sie 2010, o 09:08

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: eskulapcia »

Czyli muszę sobie wybrać albo biologię, chemię albo matematykę i z tej matury procent x 0.8 i dodatkowo jeszcze język obcy tak? Ale te razy 0.2 dotyczy podstawy czy rozszerzenia? A wiesz może kiedy będą u Was dni otwarte?
zork123
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2009, o 20:13

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: zork123 »

eskulapcia pisze:Czyli muszę sobie wybrać albo biologię, chemię albo matematykę i z tej matury procent x 0.8 i dodatkowo jeszcze język obcy tak? Ale te razy 0.2 dotyczy podstawy czy rozszerzenia? A wiesz może kiedy będą u Was dni otwarte?
Dokładnie tak jak powiedziałaś taka rekrutacja jest na wszystkich kierunkach tego uniwerku. Obcy rozszerzenie oczywiście. Podstawa x 0,1 . Dni otwarte są przeważnie pod koniec marca
KubaK
Posty: 31
Rejestracja: 19 paź 2010, o 09:22

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: KubaK »

Bardzo się ciesze, że ktoś odpowiedział na moje zapytanie. Osobiście pisałem w tej sprawie do rzecznika prasowego UP jednak odpowiedzi nie otrzymałem. Utworzenie takiego kierunku na tym Uniwersytecie to świetna sprawa. Sam jestem spod Poznania i wzbudza to we mnie duże zadowolenie. Ciekaw jestem jak będą wyglądały progi na tejże uczelni w tym pierwszym roku. Ale co tam trzeba czekać. Jeszcze raz dzięki i powodzenia wszystkim.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: paulina_47 »

No właśnie też jestem ciekawa tych progów. To bedzie pierwszy rok, ciężko nawet zgadywać:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości