weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
zocha

Re: weterynaria

Post autor: zocha »

Powiedzcie mi czy na weterynarie do Olsztyna trzeba zdawac maturke rozszerzoną z biologii czy nie.
marta

Re: weterynaria

Post autor: marta »

zeby zdac wogule na mature to trzeba zdac rozszerzona biologie chemie i chyba fizyke :yahoo:
piasek15
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:40

Re: weterynaria

Post autor: piasek15 »

Chce studiować na jaki profil muszę iść do LO
amelia

Re: weterynaria

Post autor: amelia »

a ja nie wiem co ze soba zrobic. moje marzeie to weterynaria ale nie wiem czy sie na to nadaje.
Radek

Re: weterynaria

Post autor: Radek »

Ja zdaje biole i matme wiem Że biole napisałem na ok 80%, ale matme na 40 nie wiem czy opłaca sie składać do Olsztyna. Jaki był próg w tamtym roku, czy ktoś wie?
eli

Re: weterynaria

Post autor: eli »

czy w Olsztynie moŻna studiować płatnie weterynarię :twisted:
kuna_lesna

Re: weterynaria

Post autor: kuna_lesna »

hey
studiuje w olsztynie na wydziale med-wet
poziom jest wysoki to prawda nie wiem jak jest na innych uczelniach ale u nas obijac sie nie bedziecie :)
zeby dostac sie na wete do olsztyna tztreba zdawac biologie i chemie (mata badz fiza tez wchodz w gre ) jeden z nich na poziomie rozszerzonym do tego podstawowy jezyk i srednia wszystkich ocen
pozdrawiam i powodzenia i moze do zobaczenia )
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: weterynaria

Post autor: Gacek »

Mam takie zapytanie - czy składając papiery na weterynarię kiedy już się dostało na ten kierunek to trzeba mieć badania jakieś specjalistyczne czy wystarczy taki zaświadczenie lekarskie Koleżanka sie dostała i jest w kropce.
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Gacek
k.

Re: weterynaria

Post autor: k. »

Wystarczy zwykłe zaświadczenie od Lekarza I Kontaktu. Na specjalistycznie badania do lekarza pracy wyśle uczelnia dopiero we wrześniu czy w październiku.
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: weterynaria

Post autor: garbage »

a jakie progi były w tym roku na wet Interesują mnie wszystkie uczelnie
dziamdziak

Re: weterynaria

Post autor: dziamdziak »

We Wroclawiu prog wynosi bodajze 161.pkt, a w Lublinie teraz 629pkt.

Czy ktos sie dostal w tym roku na wete do Lublina? Szukam znajomych z roku :P
Student

weterynaria

Post autor: Student »

Jestem studentem med-wet na sggw w Warszawie. I osobiscie polecam tą uczelnie z kilku względów świetne warunki lokalowe piękna klinika małych zwierząt i budynek WMW. Po drugie uczelnia zajmuje wysokie miejsca w rankingach chyba 10 i wyprzedza wszystkie uczelnie weterynaryjne wg rankingu. Po trzecie podobno uczelnia cieszy się miedzynarodową sławą i absolwenci są chętnie przyjmowani w krajach zachodniej europy, a polscy pracodawcy bardzo cenią sggw. Poziomu studiów nie będę brał pod uwagę bo studiuje tylko na sggw i nie wiem jak jest na innych uczelniach ale czytałem Że najlepszych weterynarzy kształci Wrocław. JeŻeli chodzi o inne pytania co były zadane to aby dostac się na wet najlepiej chodzic do bio-chemu i trzeba zdawac biologie i chemie na poziomie rozszerzonym na maturze, przynajmniej do wrocławia i warszawy bo w lublinie i olsztynie nie wiem jak dokładnie jest ale myśle Że podobnie. A jeŻeli chodzi o progi to Żeby myślec o wecie trzeba miec przynajmniej po 80% z rozszerzonej biologi i chemi. W tym roku z pierwszej listy dostawali sie ci co mieli 167 i do wrocławia i do warszawy czyli ponad 80 z obu przedmiotów później próg się zmniejszył do 161
zo_gu

Re: weterynaria

Post autor: zo_gu »

a ja chce zdawac rozsz biole i matme na podstawie czy sa szanse na dostanie sie do Olsztyna? (skoro :
kuna_lesna pisze:zeby dostac sie na wete do olsztyna tztreba zdawac biologie i chemie (mata badz fiza tez wchodz w gre )
Czy musze zdawac chemie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości