weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
wredna
Posty: 71
Rejestracja: 8 lut 2006, o 11:53

weterynaria

Post autor: wredna »

słyszałam, że w Olsztynie na UWMie jest wysoki poziom i ogólnie dużo ludzi chwali tą uczelnię, ale czy to prawda
tennyo
Posty: 74
Rejestracja: 16 sty 2006, o 15:41

Re: weterynaria

Post autor: tennyo »

ja tego w 100% nie potwierdzę ale słyszałam podobne opinie.
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: weterynaria

Post autor: Laura »

Ja zdecydowanie polecam Wrocław (weterynaria jest na AR).
Podobno wysoki poziom, ale daje rzetelne wykształcenie - a to się liczy!
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: weterynaria

Post autor: anik »

wredna pisze:słyszałam, że w Olsztynie na UWMie jest wysoki poziom i ogólnie dużo ludzi chwali tą uczelnię, ale czy to prawda
Ja również słyszałam bardzo pochlebne opinie na temat weterynarii w Olsztynie, więc coś musi w tym być
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: weterynaria

Post autor: Chlamydocassis »

Laura pisze:Ja zdecydowanie polecam Wrocław (weterynaria jest na AR).
Podobno wysoki poziom, ale daje rzetelne wykształcenie - a to się liczy!
Racja, są na prawdę dobrzy
basia

Re: weterynaria

Post autor: basia »

mój kot nie chce jeść,pić nie reaguje na nic siusia pod siebie jest osowiały nie wiem co mu jest pomocy
zibi

Re: weterynaria

Post autor: zibi »

wredna pisze:słyszałam, Że w Olsztynie na UWMie jest wysoki poziom i ogólnie duŻo ludzi chwali tą uczelnię, ale czy to prawda
Nie wiem jaki jest poziom w Olsztynie, ale kilka osób z tego miasta studiuje we Wrocławiu i twierdzą, Że tu jest wyŻszy poziom. Osobiście jestem Wrocławianinem, więc sie specjalnie nie zastanawiałem.Rankingi świadzą jednak zdecydowanie na korzyść Wrocławia. :wink:
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: weterynaria

Post autor: Twincast »

wredna pisze:słyszałam, że w Olsztynie na UWMie jest wysoki poziom i ogólnie dużo ludzi chwali tą uczelnię, ale czy to prawda
Rzeczywiście, słyszałem na temat tej uczelni wiele pochlebych opinii.
Słyszałem również, że w Lublinie jest niezła uczelnia
f

Re: weterynaria

Post autor: f »

a ja
ten w³a¶nie

Re: weterynaria

Post autor: ten w³a¶nie »

Twincast pisze:
wredna pisze:słyszałam, Że w Olsztynie na UWMie jest wysoki poziom i ogólnie duŻo ludzi chwali tą uczelnię, ale czy to prawda
Rzeczywiście, słyszałem na temat tej uczelni wiele pochlebych opinii.
Słyszałem równieŻ, Że w Lublinie jest niezła uczelnia
Lublin od zawsze był bardzo dobry pod względem WET.
Poziom wysoki, a tak na marginesie to słuŻby sanitarno weterynaryjne będą likwidowane w Polsce i łączone z sanepidem więc pewnie co do rozszerzenia naboru do pracy w państwówce to nie ma co liczyć.
No chyba ze mamy ok. 350tys na dobry początek i rozpoczęcie działalności własne:)
ahhhh błędne koło )
Magda

Re: weterynaria

Post autor: Magda »

nie wiem co robić. chcialabym uczyc sie weterynarii we Wroclawiu, ale jestem gdańszczanka i pewnie pójde gdzies bliŻej czyli do Olsztyna, wiec moje perspektywy na przyszlosc nie sa zbyt barwne :/
kldog

Re: weterynaria

Post autor: kldog »

Zamierzam studiować wete w olsztynie. Jakie tam są wymagania? :twisted: :?: :?: :?:
Ile kosztuje Życie na średnich warunkach?(akademik lub stancja, jedzenie, ksiąŻki) ostŻegam nie jestem zbyt bogata więc mnie nie załamujcie :x :idea:
OLA

Re: weterynaria

Post autor: OLA »

Chcę zostac weterynarzem co powinnam zdawac na maturze :) :yahoo: :wink:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości