weterynaria!!

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
jaro
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2007, o 14:49

weterynaria!!

Post autor: jaro »

ufff. ciągle mnie to dręczy i mam nadzieje ze tu dostane odpowiedz. Chodzi o to czy trzeba zdawać fizyke na maturze jeżeli sie chce iśc na wydział medycyny weterynaryjnej (WMW) czy wystarczy polski posdtawowy i jezyk obcy + rozszerzona biologia i chemia bo jezeli fizyke trzeba to moje marzenia i plany szlak trafi
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: weterynaria!!

Post autor: Martusia »

fizyki nie trzeba z tego co sie orientuje (bo pare osob na weterynarie ode mnie skladalo papiery a zdawali tylko biol+chem rozszerzony)
jaro
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2007, o 14:49

Re: weterynaria!!

Post autor: jaro »

uff to mnie uspokoiłaś martuśka wielkie dzieki a nie wiesz moze czy cieżko sie dostać nie chodzi o konkretną uczelnie tylko tak ogółem
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: weterynaria!!

Post autor: Martusia »

szczerze mowiac to musisz mature dobrze albo bardzo dobrze napisac. nie wiem jak te osoby napisaly ale chyba nie aż tak rewelacyjnie aby sie dostac. i teraz jakas biologia awaryjna im wskoczyla (to jednej) a biotechnologia drugiej osobie. w koncu weterynaria to też jakis odłam medycyny ale głowa do góry i do ksiązek od września - biol + chem non stop i weterynaria Twoja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości