Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

a może koledzy trochę panikują? co można uzasadnić, że tych studiów jeszcze nikt nie skończył
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

w sumie to jest dobry wątek.W KRAKOWIE nikomu nie udało się jeszcze ukońyczć studiów 0.0 (psssst-podaj dalej)
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Aha, czyli juz wam zapowiadaja, ze jedyne zatrudnienie znajdziecoe tylko na uczelni? No to tuaj moze i prawo wykonywa ia zawodu nie jwst wazne, to siw nie dziwie, ze sie tym niw przejmujciw - stac i patrzec jak ludzcy kardiolodzy interwencyjni i kardiochirurdzy maltretuja swinskie serduszka mozna i bez tego.

pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

czy Ty w ogóle masz coś w spólnego z medycyną weterynaryjną? Pytam z ciekawości, bo masz dosyć stetryczałe podejście. Badanie serduszek świńskich zostaw studentom.
A co do pracy na uczelni".-czytaj ze zrozumieniem. Ośrodek w Puławach czy Warszawie to dla Ciebie też badanie świńskich serduszek? Własną praktykę może mieć każdy, to chyba wiadomo, per se.
Po co siejesz ferment jak niczego nie przeczytałeś, a Twoje jedyne źródło to słabo poinformowani znajomi?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Zeby miec wlasna praktyke trzeba niestety miec prawo wykonywania tego zawodu, a to nie jest wcale po Krakowie pewne!

pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

Uprzedzając kolejny hejt, dodam, że chodzi o ośrodek na Bielanach (KRAKOWSKICH).
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

zakładając czarny scenariusz.sugerujesz, że bez prawa wykonywania zadowu można pracować na uczelni? może zapoznaj się na początek z terminami jakich używasz.
Ministerstwo i uczelnie potwierdzają poziom wydziału weterynarii. Absolwent otrzyma DYPLOM LEKARZA. Ja jestem studentką i widzę jaki jest poziom. Ty jesteś kim? trollem.
Nie masz pojęcia jakie bzdury wypisujesz.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Dotre do domu to ci pokaze co mysla o tym wydziale izby lek-wet. W zyciu bym tak nie zaryzykowal! Ale moze ktos lubi ryzyko.

pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

zahacz o aptekę po pewną maść(na ból Dupy).
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: micra »

Trochę słabo pisać że Ci co nie dostali się do Krakowa (ach i och wysokie progi ) mogą się podetrzeć dyplomem . Troszkę pokory koleżanko , to że na Ujotowskiej wecie są wysokie progi nie oznacza ze krakowska weterynaria wypada najlepiej ze wszystkich , tak naprawdę jest wielka niewiadomą i wielka niewiadomą są jej absolwenci .
Według mnie tej weterynarii nie powinno być dopóki nie zostaną wybudowane kliniki - nie uważasz że to śmieszne ? (Poznań jakoś potrafił oddać kliniki do użytku i jakoś wielkiej nagonki na tamtejsza wete się nie słyszy ) . A poziom kierunku oceniać i potwierdzać nie można bez absolwentów - także o jakim poziomie tutaj mówimy , 3 rok dopiero w tym roku - nawet tak naprawdę zajęć klinicznych nie było (t bo i gdzie co po dużym centrum na Bielanach skoro ma nawet nie być udostępnione dla studentów ).

Także zachwycać się nie ma czym .

pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

przeczytaj jeszcze raz post o progach. Nie ma słowa o tym, ze Krakow jest najlepszy w Polsce-bo nie jest. Za to wy jesteście zwykłymi leniwymi hejterami z kompleksem. Dziękuję, do widzenia.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Ok, taka jestes madra?! A jak sie odniesiesz do tego
Otwórz-ten-załącznik.pdf
(128.3 KiB) Pobrany 42 razy
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: micra »

Wydaje mi się że to nie ja mam kompleksy

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości