Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

A proszę bardzo

Kod: Zaznacz cały

vetpol.org.pl/aktualnosci/471-pismo-do-mnisw
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

Nie mam kompleksów, po prostu bronię opinii naszego wydziału przed takimi trollami. To chyba normalne.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Znaczy ta odpowiedz cie uspokaja?! Pamietaj ze to izba daje PWZ, a nie ministerstwo! Ministerstwo moze sobie napisac, ze jak jest kierunek, to musi byc prowadzony zgodnie z wymogami - i co z tego!
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Ale oczywiscie mozna ryzykowac - jak powiedzialem, moze sie uda. Poza tym zawsze zostaje praca w Centrum Czegostam Eksperymentalnego i patrzenie jak fajne rzeczy robia ludzcy lekarze. Natomiast jesli chce sie miec pewnosc pracy jako lekarz weterynarii, to wydzialu w Krakowie powinno sie unikac! Co to za ksztalcenie bez klinik LOL.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: micra »

Bo trollem jest ktoś kto ma inne zdanie niż Ty ? Wydaje mi się że leczysz kompleksy i tyle
Zobaczymy kiedy w ogóle kliniki będą bo na razie to lekka farsa

pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

Randomlogin, sugerujesz, że Prezes mylił się pisząc do Ministerstwa a nie do Izby? Byliście kiedyś na naszym wydziale? Może przyjedźcie na wycieczkę, a nie piszcie farmazony.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: micra »

A byłam i co? Dalej mam takie samo zdanie ( nawet miałam wybrać się na MOST ale chyba mi się to nie opłaca )
Ja uważam że bez porządnych klinik ten kierunek w Krakowie nie ma racji bytu - juz samo tworzenie tworu pomiędzy dwoma uczelniami oznacza że było sporo trudności z organizacją tego wszystkiego . A poza tym Kraków ciągle się sugeruje Lublinem , nie wypracował jeszcze nic swojego a spadek po medykach ludzkich to za malo
Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, o 21:35 przez micra, łącznie zmieniany 2 razy.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

A po co prezes izby mialby pisac do izby lol? I sam sobie odpowiedziec? Napisal do MZ ogtopinie<. Pamietaj zreszta, ze PWZ przyznaja izby podrzedne, a nie krajowa. I maja odmienne zdanie - nie jestem tego w stanie znalezc teraz, ale sa takie ktore wprost pisaly, ze jesli uznaja ze absolwenci nie sa przygotowani, to PWZ nie dadza!gtUznaja<. Moga uznac na roznej podstawie - izby od samego poczatku byly nowym kierunkom przeciwne!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Korczaszko »

micra na jakiej podstawie twierdzisz, że Lublin nic nie osiągnął? Bo miałaś problemy z przeniesieniem? Bo był burdel i miałaś z uczelnią kontakt przez tydzień Ja wiem, że UWM to taki WUM wety i tylko po nim jest się lekarzem, no ale. hmmm kocham te opinie studentów nie znających danej uczelni, a po niej jadące
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: micra »

Korczaszko przeczytaj ze zrozumieniem - nie napisałam że Lublin nic nie osiągnął (daj spokój kto normalny tak napisze , zwłaszcza gdy wydział ma 70 lat, dłużej funkcjonuje niż UWM i można pozazdrościć nowej kliniki ) , to Kraków nic nie osiągnął, wszystko opiera na Lublinie (ktoś wspominał na forum że plan studiów , wymagania z przedmiotów są żywcem z lubelskiego UP) , o poziome kierunku mówi się wtedy gdy na wydziale będą absolwenci, a nie gdy asystenci są ściągani z innych uczelni albo z kierunku lekarskiego (także poczekajmy jeszcze pare lat i dopiero wtedy rozmawuajmy ile dyplom wety UJ-UR będzie warty) . To jest tylko moje zdanie , o ile Kraków sobie poradził z pierwszymi latami studiów (tego akurat nie można mu odmówić, bo z rozmów ze studentami nikt nie był niezadowolony) to ciężko sobie poradzić dalej bez zaplecza jakim dysponują juz pozostałe uczelnie (cóż jeszcze 2 lata temu Centrum na Bielanach miało być dużymi kliniikami dla weciarzy, a teraz w większości obiekt ma być niedostępny dla studentów - gdzie tu logika ?). UP w Poznaniu potrafiło postawić kliniki, a tutaj się jakoś nie zanosi ( ten fakt mnie po prostu najbardziej odrzuca od tego miasta)
Co ciekawe największą nagonkę na Kraków robi Lublin (może wiedzą jak to wygląda od środka ?) - czasem aż przykro słuchać.

(A co do tego WUMu wety - nie przesadzajmy , najniższe progi od lat - jak to ładnie ujęła pumex taki dyplom takiej uczelni można użyć tylko w jednym celu )



zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Na 51 stronie tego watku ktos dokladnie pisal jak od strony prawnej wyglada nadawanie PWZ -).

zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Randomlogin, ty pisales o tym ze musza nadac pwz po studiach wet, skad nagle taka zmiana zdania?

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

ehhh, musialas? Ja sie tu swietnie bawie, a ty z czyms takim wyjezdzasz. Przykre. Nie robi sie tak.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości