Weterynaria w Krakowie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Poprostu ciekawi mnie ta zmiana zdania, tak przedtem broniles. Interesuje mnie to dlatego ze zamierzam sie przeniesc z lublina do krakowa, szukam jak najwiecej opinii

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

Nie ma zadnej zmiany zdania. Wszystko jest dokladnie tak, jak bylo. Przepisy nie zaleza niestety od mojego zdania - chociaz czasem bym bardzo chcial. Ale kolezanka nie musiala o tym wiedziec, a bylo widac, ze bedzie bronila krakowskiej wety jak lwica mlodych - a ja to brzydko wykorzystalem. Coz mi teraz pozostaje poza przyznaniem sie, jesli i tak zostalem zdemaskowany.
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Ups, to wybacz, ze popsulam zabawe -). To choc napisz co sadzisz o przenoszeniu sie z lublina do krakowa? Co do klinik, to na 4 roku zoot w krk pani doktor pokazywala nam juz plany kliniki, ktora ma powstac na rzasce. Ale nie wiem, czy zatrzymalo sie tylko na planach, czy cos ruszaja w tym kierunku

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: randomlogin »

A co ja mam sadzic? Jestem z Lublina, zyje w Krakowie, to moge powiedziec ze miasto fajniejsze. Z weta nie mam nic wspolnego, przykro mi - do znania przepisow nie trzeba kierunku studiowac.

EDIT: chociaz nie, przepraszam - znam czesc kadry. W koncu weta to wspolna inicjatywa CMUJ i UR, a ja ten pierwszy konczylem. Ale nawet to niewiele mowi - w koncu rozne kierunki moga byc traktowane inaczej.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, o 00:46 przez randomlogin, łącznie zmieniany 1 raz.
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

Szkoda, ale przynajmniej dobrze wiedziec ze pwz sie dostaje -). I szczerze, tez uwazam ze krk lepszy. Jeszcze raz sorki za popsucie zabawy -)

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Korczaszko »

Co do klinik. Sam budynek i sprzęt to mało. Przydaliby się specjaliści, a jak ktoś na prawdę dobrym specjalistą to ma swój prywatny gabinet z którego lepiej żyje niż żyłby z pensji uczelnianej a specjaliści z innych miast. jak ktoś już ma życie w danym miejscu ułożone to też niekoniecznie chce mu się przeprowadzać.

Poza tym to dalej mało - najważniejsi są pacjenci. Teraz pytanie czy będą walić drzwiami i oknami do nowej kliniki i do nowych lekarzy


Poza tym to wszystko i tak jest nieważne szkoła niczego nie uczy. Człowiek uczy się na wolontariatach i praktykach. A najwięcej jak dostaje pieczątkę i nagle czuję tę odpowiedzialność na sobie
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

Micra.NIE WIERZĘ, ŻĘ ŻE MUSZĘ CI TŁUMACZYĆ FRAGMENT O PROGACH.
Napisałam, że Kraków nie ma najniższych progów, więc nikt tam nie idzie z przymusu, jest to z własnej nieprzymuszonej woli.

DRUGA CZĘŚĆ ZDANIA: nie studiujesz 6 lat, żeby podetrzej sobie dyplomem(.) oznacza, że DYPLOM po KRAKOWIE musi dać nam wykształcenie, BO nie po to 6 lat studiujesz, żeby powiedzieli Ci, że nigdzie nie będziesz mieć pracy, a Twoja uczelnia jest G warta. The end.

Masakra.
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

post o kompleksach wynikał z Twojej interpretacji, czego również się niedomyśliłaś, choć namawiałam do powtórnej lektury postu.
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

pumex napisałam ci pw, ale nie wiem czy doszło, bo chyba mam jakieś problemy z wysyłaniem
pumex
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2015, o 17:34

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: pumex »

Doszło, odpisałam.
zuza91
Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2014, o 18:58

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: zuza91 »

W Krakowie jest większy nacisk na duże zwierzęta typu koń czy raczej pieski i kotki?
Nitrogliceryna
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 12:56

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Nitrogliceryna »

A ja mam pytanie odnośnie akademików. Czy jest tak, że wszyscy studenci weterynarii są przydzielani do jednego, a jeśli tak to do jakiego? I czy polecacie te akademiki, idzie tam się nauczyć czy ciągła impreza? Słyszałam, że Młodość i Bratniak są spokojniejsze, ale ie w tym prawdy?
Awatar użytkownika
Atropos
Posty: 39
Rejestracja: 2 lip 2015, o 21:53

Re: Weterynaria w Krakowie...

Post autor: Atropos »

No i nic się nie dzieje na tym wątku . A miało być tak pięknie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości