Weterynaria Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

no ale zwróć uwagę, że limit miejsc to 100 105? 108? wg tej drugiej tabelki wynika, że ostatnia osoba na dziennych miała 167pkt

chyba, że nadal nie rozumiem o co chodzi
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Marzena »

fakt oni sa na odpłatnych , ano cóż heh
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Weta »

czy ktoś z Was już się zarejestrował na UP na wetę we wrocławiu bo się zastanawiam jak mam sprawdzić, czy oni otrzymali moja opłatę rekrutacyjnąnigdzie nie mogę się doszukac informacji na ten temat
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

już się rejestrowałam. ale oni chyba nie podają nigdzie tej informacji. raczje jej tak nie ukrywają
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Weta »

hmm i to mnie ciekawi, bo sami napisali, że kandydata biorą pod uwagę jedynie, gdy uiścił opłatę. a skąd ja mam widzieć, czy ta kasa do nich doszła?jeśli nie to nawet mnie nie wezma pod uwagę uhhh!
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: BoaConstrictor »

E tam kwitek że zapłaciłaś masz? A nawet jak nie to gdyby coś poszło nie tak masz prawo zrobić awanturę, nawet proces im wytoczyć, że zapłaciłaś Gdzie wpłacałaś, w banku czy na poczcie?
Tak czy siak:
1. na pewno doszło
2. jak się okaże że nie doszło to masz prawo dochodzić swoich racji że zapłaciłaś i już
Najlepiej zadzwonić tam żeby się nie denerwować.
Anka19
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2008, o 11:53

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Anka19 »

Witam ja mam taki troche problem jak Weta. Zarejestrowałam się na weterynarię do Wrocławia, ale tam trochę wszystko jest dla mnie nie jasne, właśnie w związku z tą kasą. Czy wystarczy, że wypelnie zgodnie ze wzorem druk wpłacę na konto i będę miała dowód wpłaty? Niby rzeczywiście mogę się kłócić w sądzie, ale chyba nie o to chodzi:)
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Kicia »

Mam taką małą wielką prośbę, dotyczy rejestracji internetowej na UP Wrocław. Czy ja mogę wydrukować już ten druk wpławy czy opłaty jeśli nie wpisałam wyników z matury? Bo coś tam pisze że nie można po wydrukowaniu zmieniać danych. Już sama nie wiem jakich danych. Jestem zagubiona prosze pomóżcie mi * dziękuje z góry
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

druk wpłaty tak, ale podanie - nie
poza tym czemu by nie monza ^^ zapisujesz podanie na kompie i drukujesz x razy
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Kicia »

dzięki bardzo :p bo ja jestem taka panikara hihi pozdrawiam *
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

już wiem jak sprawdzić czy kasa im doszła. zaloguj się na swoje konto na irk (nie na poczcie), wejdź wkierunki studiów jest tabelka kolejno: nazwa pobierz numer konta bankowego operacje. i w kolumnie operacje jest albozablokowany albousuń (logowałam się jeszcze na zootechnikę, ale kasy nie wpłaciłam i przy niej mam usuń, a przy wecie zablokowany)
Anka19
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2008, o 11:53

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Anka19 »

o to sprytna jestes:) a dlugo im zajelo zanim doszly pieniadze na konto?:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

hyhy nie wiem. wcześniej nie zwracałam na to uwagi i dawno na konto nie zaglądałam. więc nie mam pojęcia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości