Weterynaria Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
agula018
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2009, o 17:31

Re: Weterynaria Wrocław

Post autor: agula018 »

Witam:)
Bardzo interesuje mnie studiowanie weterynarii i mam pełną świadomość że są to studia bardzo trudne. Mam prośbę do studentów tego właśnie kierunku.Otóż mam sporo pytań i wątpliwości i potrzebuję rozmowy z kimś kto wie jak to wszystko na studiach wygląda.Podaję swój numer gg i bedę bardzo wdzięczna jezeli znajdzie się osoba która odpowie na moje pytania i podzieli sie wrażeniami".Mój numer gg: 6590021 pisać nawet jak jestem niedostępna albo mail: agula_[at].pl
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

[Link] Weterynaria Wrocław

Post autor: Tahtimittari »

coś się mogę postarać pomóc :] napisałam na gg.

co-na-i-rok-wety-we-wroclawiu-vt14444.htm
integracja-przyszlych-studentow-wety-we ... t21112.htm

z tymi tematami się polecam zapoznać też.
agula018
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2009, o 17:31

Re: Weterynaria Wrocław

Post autor: agula018 »

Tahtimittari mogłabyś do mnie napisać jeszcze raz na gg.Bo jak chciałam zapisać Twój numer na liście to niechcąco wyszłam z okienka,a że moje AQQ jest dziwne to numer nie zapisał się w archiwum. Proszę napisz jeszcze raz bedę Ci bardzo wdzięczna! I w ogóle dziekuje ze zechciałaś mi pomóc Mam na prawde sporo pytań:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości