Weterynaria Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: parva »

Ja zapłaciłam 2 dni temu i wczoraj w ogóle nie mogłam się do nich zalogować (serwer im padł), a dziś jak mi się udało, to nie mam żadnego kierunku zadeklarowanego. A ja tam na 100% niczego nie usuwałam. I zapłaciłam im już na tamto konto.
Mam już dość tej głupiej rekrutacji
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Kicia »

nie denerwuj się jakby co to i tak wydłużyli czas internetowej rejestracji sprawdź znwou na spokojnie , będzie dobrze blackaneta,
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

blackaneta, :* może zadzwoń o co chodzi a najlepiej logować się w nocy.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: parva »

Ech, na szczęście już ok, to było tylko chwilowe - mieli problemy z serwerem Nie potrzebnie tak panikuję
Dzięki za wsparcie :*
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Hm. Słuchajcie, zaczynam sie zupełnie poważnie zastanawiać nad weta płatną we wrocławiu.

Korczaszko, powiedz mi, czy po roku studiów z dobrą średnią jest możliwość przeniesienia się na dzienne?

Wogóle czy istnieje jakikolwiek sposób na to aby we wrocławiu przenosić się tam jak najszybciej?

Może poprawka tej matury z biologii w moim przypadku (gdybym jakims cudem znalazla odrobine czasu ehh)? Musi istnieć jakiś sposób zeby nie placic im przez 3 lata

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 13:37 ]
Po prostu naprawde dochodze do wniosku, ze w moim przypadku nie ma sensu tracić roku.

Prosze, napiszcie mi jeszcze jak to jest z odwołaniami. kiedy mogę takie odwołanie ewentualnie napisać? Po I liście Czy po II dopiero Jak z tym jest?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

blackaneta pisze:Korczaszko, powiedz mi, czy po roku studiów z dobrą średnią jest możliwość przeniesienia się na dzienne?
niestety nie wiem / i na resztę też Ci nie odpowiem ale wydaje mi się, że odwołania to juz po pierwszej liście najlepiej zadzwonic/napisać do niech maila. szybko odpisują a i jak się zadzwoni, a pani czegoś nie wie to idzie się pytac kogoś innego, więc jak na razie panie są miłe ^^
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Dziekuje za odpowiedz

A czy orientujesz sie moze ile punktów trzeba bylo mieć rok temu na płatnych? Mam na mysli wrocław oczywiscie. Bo w 2006 ludzie ze 156 byli juz na liscie.Nie wiem, jak bylo rok temu?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

hmm nie wiem jak we Wrocławiu, ale w Warszawie już od 140paru się dostawali (tylko nie z pierwszej listy), więc we Wrocławiu może być podobnie lub nawet mniej (w końcu więcej się płaci to i mniej chętnych)
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Ok. dzieki. Zawsze jakas nadzieja.
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: BoaConstrictor »

A ze 140 równo do Warszawy na wieczorowe szansa jest?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

jest w tamtym roku się dostawali, tylko dość późno z jakiejś 6 listy czy coś takiego. Ale szanse są
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: lung »

Korczaszko, powiedz mi, czy po roku studiów z dobrą średnią jest możliwość przeniesienia się na dzienne?
niestety nie wiem /
Za to ja wiem, mam sąsiada (piętro nizej w mojej klatce mieszka ) ktory nie dostal sie na wete do wroclawia, za rok poprawial mature i znow sie nie dostal, wiec poszedl na platne. Uczyl sie dobrze i po 1 roku z platnych (bez zadnego poprawiania matury oczywiscie) przeniesieli go na stacjonarne czyli nieplatne
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

lung, nooo podbudowujesz mie:D
A na ktorym roku teraz jest sasiad? Bo moze to dawno bylo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości