Weterynaria Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: BoaConstrictor »

Korczaszko pisze:jest w tamtym roku się dostawali, tylko dość późno z jakiejś 6 listy czy coś takiego. Ale szanse są
Wiem że to okropne że tak mówię, ale może przez to że tam matura z biologii tak źle poszła to się może trochę próg obniży. ech ech
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

może się obnizyć, ale może nie przez biologię, a przez Katowice i Białystok - czyli ludzi, którzy boja się fizyki, uważają, że do Poznania może być ciężko się dostać więc co by tu wybrać weterynaria, w sumie też leczenie choróbsk a tu w tym roku dostali prezent - więcej lekarskich nie wymagających fizyki - więc czemu by na nich nie spróbować i jeśli nie pierwsza lista to druga może mieć już całkiem niski próg
na razie czekajmy do piątku


heh mam nadzieję, że mój wywód jest czytelny
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: kuskus »

Ależ jest czytelny Marzeno
Ty moja weteranko-weterynarko przyszła :-*
sasasasa
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: BoaConstrictor »

Jest czytelny Obyś miała rację!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

Dostałyście (a może dostaliście? nie wiem czy tu jest jakiś samiec) 8 lipca maila z linkiem do kwestionariusza? bo ja go nie mam / nie skopiowałam go, nie wydrukowałam, a na konto kandydata wejść nie można. pisałam do nich to mi powiedzieli, że już po zamknięciu IRK rozsyłali tego maila na naszą wenusowa pocztę a ja nic nie mam. dziś już za późno żeby dzwonic obym jutro się dodzwoniła
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: BoaConstrictor »

Szanowny kandydacie/kandydatko !

Obecnie system elektronicznej rejestracji został zamknięty dla nowych użytkowników.
Natomiast wszystkie osoby, które posiadają skrzynkę mailową w naszym systemie
([at].up.wroc.pl) mogą jeszcze wchodzić bezpośrednio do systemu w celu
uzupełnienia brakujących danych (oceny, dane osobowe).

Ja dostałam coś takiego
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Niestety wlasnie zorientowalam sie, ze.mam ten sam problem:( Tyle, ze u mnie ten świstek prawdopodobnie i tak okaze sie niepotrzebny.ale jednak:(


Da sie cos zrobic?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

i to jest ostatni mail jaki dostałaś? to ja też taki mam tylko, że ten link nie wchodzi Oo nic nie czaje
zaraz się okaże, że mnie nie przyjmą bo nie mam wszystkich dokumentów
ehh jutro od rana będę dzwonić, żeby zobaczyć o co cho pewnie nie jesteśmy jedyne z tym problemem (dużo osób zostawia takie sprawy na ostatnią chwilę)
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Korczaszko, ostatniego maila dostalam z linkiem. I link nie dziala bo ten link dzialal prawdopodobnie wczesniej.
Ale spokojnie:) Watpie, zeby nie przyjeli Cie z takiego glupiego powodu. Napisalam maila do nich. Mysle, ze da sie to jakos odkrecic i sadze ze nie jestesmy jedyne z tym problemem:)

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 21:11 ]
UWAGA! Pan Tomasz B. odpisal mi na maila moja Droga. Kwestionariuesz bedzies mogla wydrukowac przy skladaniu dokumentów:) I po problemie:D
pozdrawiam
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

Medulla, a mi pan Tomasz kazał napisać do komisji rekrutacyjnej na mój dział (:D) a tam pani mi zaczęła pisać co innego. hmm tak myslałam że i przy składaniu papierów będzie można drukować (jakąś borutę zrobić przy okazji), ale lepiej się wczesniej zabezpieczyc nie chce mi sie taki kawal 2 razy jezdzic
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

to ja nie wim.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

no dziewczynki pierwszy próg spadł jest chyba niższy niż ostateczny, w tamtym roku, więc poniżej 160 powinien zejść
To kto sie dostał
Bookworm, gratki
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Weta »

mam pytanie do tych, którzy są na liście rezerwowych. nie mamy co składać odwołań, co?
juz mam awanturę w domu ltuwielbiam niedostawanie się na studia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość