Weterynaria Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
adis1989
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:53

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: adis1989 »

mi tez braklo 2 pkt jak myslicie mam jeszcze jakies szanse
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Aglaja »

Medulla masz ode mnie maila.
Trzymam za Was wszystkich kciuki! Mam nadzieję że się dostaniecie, zrobimy na uczelni zrzeszenie:) Mnie wzięli! Boje się czy sobie poradzę, ale chyba będzie dobrze. Gratuluję wszystkim!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

No jest nas tu już parę osób
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Strasznie chciałabym sie z wami spotkać we wrocławiu.ehh.
Worclaw to wroclaw i ni ma bata mimo wszystko

Uwielbiam te problemy ludzi, ktorzy juz sie dostali na studia:P Jeden problem z glowy to zaczyna sie drugi. Aglaja -nie podolam studiom", Korczaszko-nie podolam pracy lek. wet.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 20:48 ]
Nie wytrzymam. Czeka mnie kolejny tydzień oczekiwań i obgryzania paluchów
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

Medulla, za tydz będziesz miała te same problemy ale teraz ja już o tym nie myślę, znajdę bogatego męża i rekreacyjnie zbadam swoją krowę
Awatar użytkownika
Aglaja
Posty: 145
Rejestracja: 27 lut 2007, o 21:04

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Aglaja »

mmmmmmmmmmmm Ty to masz Korczaszko pomysły na życie! Weterynaria rekreacyjna. Jak już będę obrzydliwie bogata, to i tak będę dawać korki z biologii. I macać koniki. Ale taki mąż to szczęście:) Choc na wetce przewaga bab. eh, życie.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

korki? chcesz uczyć jakieś bachory?!
macajmy konie i krowy! kastrujmy byki i knury!
obok mamy politechnikę
w ogóle uderza ktoś do akademika? czy tylko ja mam takie poronione pomysły (jako że jestem dość aspołeczna - bez akademika nikogo nie poznam)
slwk
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2008, o 18:55

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: slwk »

Korczaszko pisze:w ogóle uderza ktoś do akademika? czy tylko ja mam takie poronione pomysły (jako że jestem dość aspołeczna - bez akademika nikogo nie poznam)
aspoleczna? nie wydaje mi sie
a ja chyba wolę stancję
Korczaszko pisze:slwk, witaj weterynaryjny samcu D
Aglaja pisze:Choc na wetce przewaga bab. eh, życie.
czuje się jak rodzynek
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

slwk pisze:Korczaszko napisał/a:
w ogóle uderza ktoś do akademika? czy tylko ja mam takie poronione pomysły (jako że jestem dość aspołeczna - bez akademika nikogo nie poznam)
aspoleczna? nie wydaje mi sie
na początku jestem :d póxniej muszę sie otworzyć więc jeśli na początku będę milcząca - to nie myślcie sobie, że jestem zarozumiała czy coś ja po prostu na początku sie nie odzywam później włącza mi sie nawijanie i trudno mnie uciszyć
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Mowiac szczerze to do akademika mi nie spieszno.Jakos tak Eeeeee. Nie umiem się uczyć przy kimś .

Ale ale ale znajomy, który juz konczy Lublin mowi:Bierz akademik na pierwszym roku:D Bo na pierwszym jest luz":D
To mowi juzprawie lekarz wet.". Bo pewnie w porownaniu z tym co bedzie pozniej to na pierwszym pewnie luz
czasami tak sie zastanawiam, na co ja sie wogole pisze. Na 3 roku umre w straszliwych meczarniach z powodu przerosniecia mózgowia.

[ Dodano: Wto Lip 22, 2008 13:05 ]
albo wypłynięcia przez oczy.

[ Dodano: Wto Lip 22, 2008 13:05 ]
Aglaja, jakiego maila?:-|
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

na pierwszym roku był luz (oprócz tego że ludzie nie umieli i nadal nie umieją się uczyć na 1. roku, więc to i tak jest masakra), ale ten nowy program jest podobno straszny i już luzu nie ma ale tym martwmy sie od października
ja niby też nie umiem sie przy kimś uczyć :d najwyżej podkulę ogon i uciekne :d ale ja chcę jakis ludzi poznać, a akademik mi pomoże
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Medulla »

Korczaszko, ja nie wiem, jak to sie wszystko u mnie potoczy. Na razie jeszcze sie nie dostalam do wrocławia:P
Moze i ja wyladuje w akademiku. Kto wie. Zawsze bedziesz mieć swieze notatki i ksero. I pozazdroscic.
BoaConstrictor
Posty: 30
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 13:05

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: BoaConstrictor »

Słuchajcie tak dla pewności dopytuję - jak się jest na liście rezerwowej i ewentualnie jest się skorym do podjęcia studiów płatnych we Wrocku w przypadku nie dostania się nigdzie indziej to na razie nic nie trzeba robić, nie?
Tylko czekać na następne listy, póki co żadnych papierów że chce się iść na wieczorowe nie trzeba na razie wysyłać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości