wf na śum-ie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: wf na śum-ie

Post autor: Stalowy »

Mogę pomóc tylko z Zabrzem: zajęcia 2x w tygodniu (w zasadzie tylko 1x ale dla zapaleńców jak ja 2x ) w centrum, w godzinach wieczornych.
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: wf na śum-ie

Post autor: xjc »

A na basen (Katowice) są jakieś wymagania w stylu czepek, strój jednoczęściowy, okulary itp? Czy można tak rekreacyjnie pływać?
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: wf na śum-ie

Post autor: henryka »

Czepek trzeba mieć, w okularach mało kto pływa, co do stroju to obojętnie.
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: wf na śum-ie

Post autor: xjc »

To mój chłopak się ucieszy: w czepku będę wyglądać tak nieatrakcyjnie, że żaden chłopak z grupy na basenie mnie podrywać nie będzie -_-
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: wf na śum-ie

Post autor: lolkaa92 »

a na siłownię czy areobik potrzeby jest specjalny strój tj. biała podkoszulkai czarne spodenki/spodnie
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: wf na śum-ie

Post autor: henryka »

Bez przesady, że biała, ale koszulka, spodnie dresowe i jakieś tenisówki muszą być, bo jak pan z siłki ma zły dzień to może wyrzucić za brak stroju
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: wf na śum-ie

Post autor: katalonka »

a aerobik też jest na miejscu tzn. na Ligocie?
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: wf na śum-ie

Post autor: henryka »

Tak, niedaleko biblioteki jest takie pomieszczenie gdzie się odbywają zajęcia z aerobiku.
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: wf na śum-ie

Post autor: katalonka »

super, dzięki Henryka
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: wf na śum-ie

Post autor: henryka »

Służę pomocą W końcu sama niedawno zaczynałam pierwszy rok i miałam milion pytań
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: wf na śum-ie

Post autor: malibuu »

A jak to jest z zajęciami, trzeba być na każdych? Słyszałam o jakichś punktach, ale nie za bardzo wiem o co chodzi.
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: wf na śum-ie

Post autor: henryka »

Za godzinę na basenie masz 2 pkt, za półtorej godziny na aerobiku też 2, za 45 minut na siłce masz 1 punkt. Jakoś tak W tygodniu możesz zdobyć max. 4 pkt o ile się nie mylę (czyli nie możesz siedzieć cały pierwszy tydzień na siłce i mieć wf z głowy ). W semestrze musisz mieć 30 pkt, więc to już od Ciebie zależy jak to sobie rozplanujesz. Choć dobrze jest z początku chodzić regularnie i nie opuszczać zajęć na siłce, bo potem pod koniec semestru okazuje się, że kilku pkt brakuje, a niejedna osoba została już odprawiona z kwitkiem spod siłowni, bo brakowało miejsc. A raczej mało kto chce mieć warunek z wuefu po 1 semestrze
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: wf na śum-ie

Post autor: malibuu »

ahh, dziękuję za odpowiedź
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości