wf na śum-ie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: wf na śum-ie

Post autor: lexie »

Ze zwolnieniem nie ma za bardzo szans, chyba że marzy Ci się komisja lekarska a potem jakieś durnowate zajęcia korekcyjne.
Co więcej - nie warto. Na siłowni byłam najdłużej 45 minut a mgr do którego byłam zapisana powiedział nam od wejścia że my mamy udawać że ćwiczymy a on będzie udawał że w to wierzy. No i ping-pong to fajna grupowa integracja
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: wf na śum-ie

Post autor: dzoners »

Basen był strasznie syfiasty, ale podobno rok temu zrobili gruntowny remont. Nie sprawdzałem osobiście, złe wspomnienia z podstawówki

Na miejscu jest też aerobik, z tym, że to wersja dla ambitnych Siłownia to chyba najlepsze rozwiązanie, przez 2 semestr też chodziłem na 45 minut, bo sie pokrywała z wykładami z biofizyki.
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

Czy ktoś wie jak TERAZ wygląda basen? i ile sie do niego jedzie?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: wf na śum-ie

Post autor: dzoners »

Co do dojazdu to są 2 opcje (poza samochodem oczywiście )
- 81 do Goethego (~25 minut) i potem 5 - 10 minut pieszo na plac Krakowski.

- 111 na Plac Krakowski (~ 40 minut)

Dodam jeszcze, ze podróż 111 wieczorem może być niezapomnianym przeżyciem ^^
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: wf na śum-ie

Post autor: medyczka »

a stan basenu? nie nabawie sie tam jakiejs choroby wenerycznej?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Moja pierwsza podróż to Rokity była 111 i wspominam to trochę jak egzamin z biofizyki u docenta M.
Tynkowa
Posty: 175
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:12

Re: wf na śum-ie

Post autor: Tynkowa »

Arnold pisze:Moja pierwsza podróż to Rokity była 111 i wspominam to trochę jak egzamin z biofizyki u docenta M.

co takiego może nas spotkać w tym autobusie? zaczynam się bać

a jeśli już mowa o autobusach, to wie ktoś może z Helenki jak łatwo dostać sie do Gliwic np na plac Karkowski (jakimi liniami)? z góry dziękuje za odpowiedź
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: wf na śum-ie

Post autor: lenkaa1 »

ja byłam raz w życiu w Zabrzu i widziałam w autobusie duszenie kanara przez jednego pasażera z wykrzykiwaniem zabiję cię *****!
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

111 jedzie przez dzielnicę górniczą. Z Helenki jedzie tylko 1 linia do Gliwic - 57, bo też nią jeżdżę. Plac Krakowski (to chyba obok Polibudy?) to musisz wysiąść na Plac Piatów lub Plac Piłsudskiego i około 10 minut targać z buta
Tynkowa
Posty: 175
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:12

Re: wf na śum-ie

Post autor: Tynkowa »

Arnold, dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
chlorella
Posty: 168
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:50

Re: wf na śum-ie

Post autor: chlorella »

Ale na siłowni jest bieżnia itp? Czy tylko jakieś przyrządy do ćwiczeń siłowych? I dlaczego aerobik dla ambitnych?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: wf na śum-ie

Post autor: dzoners »

Bo na aerobiku trzeba coś robić kolezanki mówiły, że to godzina intensywnego cwiczenia, no a siłownia to godzina intensywnego gadania

Są (były? nie wiem co dokładnie skradziono) bieżnie i nawet nie są za bardzo oblegane d
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wf na śum-ie

Post autor: Arnold »

Chyba że pójdziecie do dr to wtedy będziecie dużo ćwiczyć
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości