Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: n0id3ntity2 »

Witam, wiem że pewnie moje pytanie zadziwi, ale nie mam innego wyjścia jak sie starych bywalców poradzić:)Może mi ktoś wyjaśnić gdzie i jak mogę wpisać oceny?chodzi mi o uniwersytet medyczny w Łodzi wlaśnie, rejestrowalam sie ostatnio na lek-dent i teraz nie mogę na ich stronie znaleźć, gdzie się to uzupełniaBłagam o wyrozumiałość, w takich sprawach odsyłanie do google.pl jest poprostu bezlitosne. Wspominam, że szukalam ale nie mam pewności
Alibi
Posty: 135
Rejestracja: 20 maja 2012, o 13:31

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: Alibi »

Zaloguj się, pojawią się trzy kosteczki Wydruku formularz, Wprowadź oceny i Drukuj przelew. Cyba wiadomo, którą wybrać )
Awatar użytkownika
mati290
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2011, o 21:15

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: mati290 »

Hmmm a wiecie może co wpisać w miejscu wydania świadectwa Mam wpisać np Łódź bo tam jest moje OKE czy mam wpisać że odbierałem w mojej szkole
Awatar użytkownika
[summit]
Posty: 73
Rejestracja: 8 mar 2011, o 21:05

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: [summit] »

Nie no, na świadectwie jest Łódź, dnia 29 czerwca 2012 r.", no to chyba Łódź, ja zresztą tak wpisałam. Bo to, że w szkole odbierałam to chyba dość logiczne.

A mogę się zapytać, bo ja też na stomę w Łodzi i ile miałeś % z matury? Bo prowadzę statystyki, czy zwiększy się próg czy nie xd.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: Lektom »

[summit], nie zwiększy. ja mam 484 na lek)
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: verq »

A czy komuś przy uzupełnianiu informacji o aneksie i maturze i kliknięciu zatwierdź też znikały informacje o aneksie? Pytanie oczywiście do posiadających aneks.
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: Kester »

verq, nie, tam po wpisaniu danych do aneksu, klikasz pod dodaj aneks czy coś w tym guście i dopiero wtedy załapuje.
reisha
Posty: 123
Rejestracja: 20 mar 2011, o 13:18

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: reisha »

ja mam ważne pytanie bo już nie jestem pewna: czy w Łodzi jak uzupełniam wyniki to przepisuję normalnie wynik procentowy ze świadectwa nie podwajając tej liczby bo na tej uczelni rozszerzenie jest liczone x2? Rozumiem, że to będzie potem automatycznie przeliczane wg tego przelicznika rekrutacji ale ja wpisując wynik nic nie podwajam?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: Kester »

reisha, masz tam napisane ile% dostałaś. % ze świadectwa, a pkty z rekrutacji trochę inna rzecz.
reisha
Posty: 123
Rejestracja: 20 mar 2011, o 13:18

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: reisha »

ok, czyli dobrze wpisałam. wolałam się upewnić, bo tam jak już się uzupełni dane to nie można nic zmienić
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: n0id3ntity2 »

jeszcze pytanko mam, nie wie ktoś kiedy ogłoszą jakiekolwiek progi na stome Łódź?i przez ile czasu mniej wiecej te progi spadaja?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: Anielka »

1 lista 13 lipca.
maturzyści-strona rekrutacji Waszym przyjacielem!
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Re: Wpisywanie ocen na uniwersytecie medycznym w Łodzi

Post autor: n0id3ntity2 »

No znalazłam, dziękuje bardzo:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości