Wrocław - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Kolave »

micra pisze:Olsztyn jest mniej poważany wśród pracodawców, powszechnie Wrocław i Warszawa są uważane za uczelnie prestiżowe, Olsztyn nie (mimo że jest wyżej w rankingach)
Zresztą ranking perspektyw jest śmieszny - rozdzielenie weterynarii pomiędzy UJ i UR

Poza tym nie jst to jakieś wielkie miasto, a wiadomo młodzi ludzie lubią poszaleć
Ja mam 12 h pociągiem do Olsztyna, ale gdzie indziej nie mam i tak szans
Co Ty, na wecie chcesz szaleć?!
Studiowałam i tu i tu i naprawdę jest gdzie się bawić w Olsztynie. Miasto nie jest duże i jako, że wychowałam się przy Wrocku to irytowała mnie komunikacja miejska itd. ale rzadko do samego miasta jeździłam. Kortowo zupełnie wystarczyło.

A to jak poważana jest uczelnia przez pracodawców to zależy od regionu w sumie. Zresztą myślę, że prędzej czy później Olsztyn się wybije.

Osobiście to bardziej podobało mi się studiowanie w Olsztynie. Wykłady idą z ćwiczeniami, nie ma nawału przedmiotów, fajny plan, koła ustne, więcej zwierząt się widuje na 2gim roku niz we Wro. No, ale najważniejsze przedmioty dopiero przedemną więc nie moge od tak stwierdzić która uczelnia lepsza. 8-)

Co do progów to Olsztyn zawsze na dzinne przyjmuje wiecej ludzi, poza tym ma inny przelicznik i mozna bezproblemu dzieki jezykowi się dostać. A poznałam chłopaka który uważał, że najtrudniej to na UWM sie dostac własnie przez język.
krystek1616 pisze:
szluwka pisze: hah, miałam kompleksy, że dostałam się na niestacjo, ale patrzę, że drugi próg to 105 i. chyba przestanę się wstydzić swojego wyniku. Ciekawe o ile jeszcze spadnie.
Rok temu 90, a dwa lata temu 67. ^^

tym 2 lata temu sie nie kieruj bo wtedy nie było rekrutacji na niestacjo i progów tylko kto pierwszy zlozy papier
straffberry
Posty: 9
Rejestracja: 7 mar 2010, o 18:16

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: straffberry »

Teraz już mogę się dołączyć to tego zacnego wątku A zacznę pytaniem - nie wiecie, czy można dokumenty na UP wysłać pocztą/kurierem, czy trzeba się tam stawić osobiście? Szukałam na stronie informacji na ten temat, ale do niczego się nie mogłam dokopać Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z tym związane albo dowiadywał się już czegoś u zapewne przemiłych pań w sekretariacie?
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: baartku »

można wysłać, ja wysyłałem
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

baartku pisze:można wysłać, ja wysyłałem
to dostałeś (dostaliście ) się?
straffberry
Posty: 9
Rejestracja: 7 mar 2010, o 18:16

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: straffberry »

baartku pisze:można wysłać, ja wysyłałem
Super! I wysyłałeś normalnie na adres dziekanatu, tak?
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: baartku »

straffberry pisze:
baartku pisze:można wysłać, ja wysyłałem
Super! I wysyłałeś normalnie na adres dziekanatu, tak?
nie, nie. Musisz wysłać na adres: ul. Norwida 31, 50-375 Wrocław koniecznie z dopiskiem Kierunkowa Komisja Rekrutacyjna Weterynaria

zoo - dostaliśmy się, chociaż czekamy jeszcze na wyniki w Lublinie

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

no to gratulacje!

A na UWM jak stoicie z miejscem? Każdy chciałby poznać bliźniaków, nie ukrywam ja też
straffberry
Posty: 9
Rejestracja: 7 mar 2010, o 18:16

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: straffberry »

baartku pisze: nie, nie. Musisz wysłać na adres: ul. Norwida 31, 50-375 Wrocław koniecznie z dopiskiem Kierunkowa Komisja Rekrutacyjna Weterynaria
Czyli taki sam jak dziekanatu Dzięki!
I zgadzam się z zoo, każdy chciałby poznać bliźniaków
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: baartku »

zoo_ pisze:no to gratulacje!

A na UWM jak stoicie z miejscem? Każdy chciałby poznać bliźniaków, nie ukrywam ja też
Na UWM raczej się nie uda, próg by musiał dość dużo spaść a biorąc pod uwagę, że jest wyższy niż w zeszłym roku to wiesz

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: zoo_ »

Ludzie parli na Olsztyn jako awaryjny a tu się okazuje, że niektórym łatwiej do Wrocka czy Warszawy (tak, wiem, przy 3R łatwiej na UWM.)

no trudno się mówi. może kiedyś, gdzieś, jakoś będę miała okazję Was poznać. najważniejsze, że się udało
Karoola
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:28

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Karoola »

Gratulacje Ja z Wrocka co prawda zrezygnowałam. ale tez chciałabym Was poznać

Awatar użytkownika
angepisst
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2011, o 15:23

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: angepisst »

Jedzie ktoś jutro zawieźć papiery?

a do tych co już zawozili po 1. progu: świadectwo ukończenia liceum też jest potrzebne czy nie? bo na stronie nie ma w kropkach, ale na tym kwestionariuszu jest, że załączam. hmm?

i zdjęcie tylko jedna sztuka tak?
szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: szluwka »

zdaje się, że potrzebne tylko do wglądu, bo nie chcą go zabrać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości