Wrocław - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Ollie
Posty: 443
Rejestracja: 17 gru 2008, o 16:56

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Ollie »

Pani, u której składałam dokumenty nawet nie chciała oglądać, ale ona taka trochę zakręcona była :-P zdjęcie sztuk 1 tylko jeżeli masz już jedno wgrane i wydrukowane na kwestionariuszu, jak nie to dwa

Awatar użytkownika
AgaMajka
Posty: 2
Rejestracja: 1 lip 2013, o 15:36

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: AgaMajka »

angepisst, świadectwo ukończenia szkoły jest niepotrzebne, ja go nie miałam.
Awatar użytkownika
_AAGNIESZKAA_
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2013, o 15:34

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: _AAGNIESZKAA_ »

mam pytanie gdzie zamierzacie mieszkać? -) ja chętnie wynajęłabym jakieś mieszkanie tak max 2-3 pokoje, chciałabym mieszkać z jakąś dziewczyną z weterynarii w pokoju a drugi albo trzeci pokój to kto chce ( mile widziani faceci - nie od dziś wiadomo, że są oni dość bezkonfliktowi) pisze się ktoś na to?
Awatar użytkownika
Ollie
Posty: 443
Rejestracja: 17 gru 2008, o 16:56

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Ollie »

Ja się piszę na mieszkanie blisko uczelni właśnie najlepiej z kimś z tego samego kierunku -) ale jakoś jeszcze się nie rozglądałam za niczym

kaczmi
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2013, o 10:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: kaczmi »

ja też złożyłam na niestacjo, bo bałam się że moje 152 nie wystarczy. czyli komisja sama przerzuca dokumenty na stacjonarne, ale wiecie może w jaki sposób będziemy o tym informowani? bo chciałabym być pewna że mam zaklepane miejsce na stacjonarnych i nie wiem czy czekać na jakąś informację od nich czy pisać do nich maila
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: aretse »

Ja pojechalam w piatek zlozyc na niestacjo, a w tym samym dniu wieczorem przeczytalam na necie, ze moje 150 starczy
Pytalam sie specjalnie p. z dziekanatu i na forum jak to bedzie z przerzucanymi. Podobno dzwonia i pytaja sie Ciebie czy chcesz zeby przerzucili Cie na stacjo.( btw kto by nie chcial?
)

Bydgoski92
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2012, o 21:09

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Bydgoski92 »

gratuluje wszystkim ! radzę zbierać siły pozdrawiam
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: aretse »

Dzwonili do was zwiazku z przerzucaniem niestacjonarnych
na stacjonarne studia?
Bo do mnie jeszcze nie i dlatego probowalam do nich dzwonic ale nobody nie odbiera.

SrteDD
Posty: 17
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:31

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: SrteDD »

Mam prośbę, jutro zawożę dokumenty, a nie mogę sobie poradzić.

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na I rok studiów zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów:

• podania na ustalonym formularzu (wydruk po dokonaniu rejestracji internetowej)

• oświadczenia o spełnieniu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów bez wnoszenia opłat, o których mowa w art. 170a ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym

Skąd wziąć te dokumenty?
Awatar użytkownika
Ollie
Posty: 443
Rejestracja: 17 gru 2008, o 16:56

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Ollie »

Są na koncie rekrutacyjnym na plutonie w zakładce kierunki i tam masz na dole kwestionariusz i oświadczenie

SrteDD
Posty: 17
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:31

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: SrteDD »

Ollie, dziękuję bardzo
Awatar użytkownika
mignonnet
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 21:10

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: mignonnet »

Jak myślicie, da radę połączyć takie studia jak weterynaria z jakimiś zajęciami dodatkowymi (np. tańce) ?
szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: szluwka »

-zależy od Twojej organizacji
-zależy od czasu jaki musisz przeznaczyć na naukę
-zależy od planu zajęć
-zależy od Twojej wydolności fizycznej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości