Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
sandra94
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, o 18:49

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: sandra94 »

Ludzie powiem Wam tylko, że lepiej cieszcie się najlepszymi latami waszego życia !
Na zakuwanie jeszcze przyjdzie czas. I nie zgodziłabym się z Anarchią. Jak ktoś chce to szybko przerobi cały materiał z trzech lat. Nóż na gardle i mała ilość czasu wzmagają efektywność
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: Anarchia »

sandra94 pisze: Nóż na gardle i mała ilość czasu wzmagają efektywność

tylko wez pod uwage ze oprocz biologi i chemi trzeba tez kuc do innych przedmiotowa taktoprzyjdzie okres matur choc trche tego stresu sobie odejmiemy i powtorki beda przyjemniejsze z caraz to lepiej opanowanym materialem

ja chetnie moge sie wymieniac. lcze na notatki zainteresowanych
seqtek95
Posty: 69
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 17:54

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: seqtek95 »

Anarchia, podaj swoje gg, w celu wymiany
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: Przemeqq »

Anarchia pisze:tylko wez pod uwage ze oprocz biologi i chemi trzeba tez kuc do innych przedmiotowa taktoprzyjdzie okres matur choc trche tego stresu sobie odejmiemy i powtorki beda przyjemniejsze z caraz to lepiej opanowanym materialem

ja chetnie moge sie wymieniac. lcze na notatki zainteresowanych
Było kilku takich, którzy próbowali mieć dobre oceny z innych przedmiotów licealnych, typu wok czy po w mojej klasie. Szkoda tylko, że spieprzyli matury c

Tzn. ja nie mam nic do uczenia się wszystkiego, sam lubię dużo wiedzieć. Tylko nie każdy ma predyspozycje do bycia dobrym ze wszystkiego, niektórzy są po prostu stworzeni do bycia świetnym z czegoś wybranego i nie powinni tego zatracać.
Awatar użytkownika
sandra94
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, o 18:49

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: sandra94 »

Przemeqq ma rację, moi drodzy. Odpuście sobie perfekcyjne przykładanie się do innych przedmiotów, no może oprócz matematyki, która jest na maturze(ale też nie przesadzajmy).

Taka prawda, że i tak tym świadectwem możecie się albo podetrzeć albo pochwalić przed Waszymi przyszłymi dziećmi lub wnukami. Czyli bezsensu całkiem.

Lepiej skupić się na tym co się lubi lub jeżeli jest się pewnym co do maturalnych przedmiotów, na tym co się będzie zdawać. A resztę przedmiotów da się spokojnie zaliczyć, umiarkowanie je olewając. Kwestia odpowiedniej taktyki.
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: Anarchia »

NIe zrozumieliscie mnie

Oczywiscie o kucie chodzilo mi przedmioty maturalne
reszta to wiadomo jak znimi tu sie sciagnietu sie nie przyjdzie na spro to mi chodzilo
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: Przemeqq »

nie wiem na ile to komuś może być przydatne, ale postanowiłem, że będę sukcesywnie przerzucać swoje notatki z biologii/chemii do sieci, może będą przydatne dla przyszłych nieszczęśników

biochemhelp.blogspot.com, jeśli ktoś byłby zainteresowany )
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: Anarchia »

Przemeqq mysle ze to sie przyda wielu osobom

A do notatek moglbys dolaczyc pare zadan wyjasniajacych?
Awatar użytkownika
dorota_zjedzkota
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2011, o 22:57

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: dorota_zjedzkota »

Przemeqq, blogger mnie zagiął i każe mi się z Tobą skontaktować, bo.

"Ten blog jest otwarty tylko dla zaproszonych czytelników
Wygląda na to, że nikt nie zaprosił Cię do czytania tego bloga. Jeśli sądzisz, że to pomyłka, możesz skontaktować się z autorem bloga i poprosić o zaproszenie."
penny_lane
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2012, o 13:09

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: penny_lane »

odpuściliście sobie w wakacje naukę czy coś tam z pierwszej klasy powtarzacie? (:
Awatar użytkownika
dontgiveup
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2012, o 18:08

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: dontgiveup »

Wygląda na to, że nikt nie zaprosił Cię do czytania tego bloga. Jeśli sądzisz, że to pomyłka, możesz skontaktować się z autorem bloga i poprosić o zaproszenie.
* W jaki sposób mogę wejść na tego bloga ) ?
* Co do powtarzania to tylko biologię , miałam wielkie plany z chemii ale nic z tego nie wyszło Robiłam też testy maturalne z biologii : )
Awatar użytkownika
dorota_zjedzkota
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2011, o 22:57

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: dorota_zjedzkota »

A ja mialam ogolnie wielkie plany ze wszystkiego, a ostatecznie przejrzalam tylko mniej wiecej notatki z ubieglego roku z chemii i biologii.
A macie tez tak, ze wasi znajomi uwazaja, ze jestescie swirnieci, bo siadacie do nauki w wakacje? Bo mnie strasznie smieszy, jak ktos tak mowi

Awatar użytkownika
dontgiveup
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2012, o 18:08

Re: Wspólna nauka do matury 2014

Post autor: dontgiveup »

Moi najbliżsi znajomi też powtarzają trochę , a niektórzy na to zlewają i nic nie mówią )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości