Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Medyk 300

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Medyk 300 »

Z tą nauką z biologii, to jest tak, że człowiek się uczy, czyta sporo biologicznych książek pożycza w bibliotekach kupuje w stańczykach książki rozwiązuje zbiorki. Rozwiązuje oczywiście działowo. A kiedy siądzie na chwilę, by sprawdzić czego się nauczył co umie, to się okazuje, że nic nie umie, i nic nie wie :-(

ooo97
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2016, o 11:13

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: ooo97 »

Medyk 300, skąd ja to znam Moja próbna matura z biologii zadziałała na mnie dosłownie jak kubeł zimnej wody, dając mi w prezencie ogromną dawkę pokory. Kiedy myślisz, że wiesz już dużo, rzeczywistość daje ci porządnego kopa i dopiero wtedy zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wiesz nic. A czas nieubłaganie goni, przy czym lenistwo dominuje, a motywacji brak.
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: persil1991 »

ooo97 pisze: Moja próbna matura z biologii zadziałała na mnie dosłownie jak kubeł zimnej wody
I tak należy do niej podchodzić! Jest jeszcze dużo czasu, aby braki nadgonić
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Mårran »

Do matur próbnych lepiej podchodzić na ch** mi to wszystko wiedzieć, przecież na majowej to będzie z tekstem wstępnym, lepiej porobię arkusze z cke"
Pani Buka
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Loa_Loa »

M&#xE5rran pisze:Do matur próbnych lepiej podchodzić na ch** mi to wszystko wiedzieć, przecież na majowej to będzie z tekstem wstępnym, lepiej porobię arkusze z cke"
Zgadzam się z tobą. Po cho.robę się tyle uczyć, jak na maturze i tak możemy dostać długi tekst do czytania i zadania na myślenie. Cóż z tego, że czegoś może nawet nie być w podstawie programowej. Dla nich to wszystko jedno przecież.
ooo97 pisze: skąd ja to znam Moja próbna matura z biologii zadziałała na mnie dosłownie jak kubeł zimnej wody, dając mi w prezencie ogromną dawkę pokory. Kiedy myślisz, że wiesz już dużo, rzeczywistość daje ci porządnego kopa i dopiero wtedy zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wiesz nic. A czas nieubłaganie goni, przy czym lenistwo dominuje, a motywacji brak.
Ja miałam taką przyjemność na majowej maturze, która też od szczęścia zależy, niestety.
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Cappy »

Ja z chęcią mogę się z kimś pouczyc!
Pan Gąbka
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2016, o 09:15

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Pan Gąbka »

Też bym chętnie z kimś powtórzył materiał . Po kilku miesiącach nauki poziom motywacji do nauki samemu spadł .
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: bedziedobrzeXd »

Jestem chetna do wspolnej nauki Prosze o PW, dogadamy się co do formy kontaktu
1/6 SUM WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości