Wszystko o szkołach leśnych

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
MarekFiren

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: MarekFiren »

Mam pytanie co do szkoły w tucholi chciałbym się dowiedzieć jaki jest przypuszczalny próg punktowy! MoŻe ktoś wie? :)
agata

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: agata »

jak w MIliczu nie bylo naboru jak cały czas przyjmują
Galaxikomix

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: Galaxikomix »

Witam,
Ja chodze do technikum lesnego w biłgoraju,jesli macie jakies pytanie to piszcie chetnie odpowiem:)

Pozdro
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: miodzio »

W Białowieży jest technikum leśnicze na wysokim poziomie
natalis
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2007, o 19:13

natalis

Post autor: natalis »

Jeżeli wydaje Wam się, że po leśnictwie jest tak łatwo znaleźć pracę to jesteście w błędzie. Zresztą tylko osoby mocno wytrzymałe fizycznie znoszą 8 godzinną latanine po lesie. Wiem co to znaczy bo jestem córką leśniczego i troche obeznałam się w temacie. Polecam Wyższą Szkołę Zarządznia Środowiskiem w Tucholi, tam studiuje mój Tato. Miła atmosfera, nawet można powiedzieć, że nie ma problemów z egzaminami
Jagodzia ;)

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: Jagodzia ;) »

dlugo zastanawialam sie nad wyborem szkoly. no i nic caly czas myslalam i nadal nicaz w koncu przymyslalam co mnie najbardziej interesuje .i udalo mi sie LOL hehe. szkola w Goraju to jest to gdzie chce spedzic kolejne cztery lata mojego zakreconego zycialtlol hehe :D:D:D:D przeczytalam inf na stronie internetowej tej szkoly wszystko mi sie podoba. ale chcialabym sie dowiedziec o atmosferze w tej sql od samych uczniow. niestety na tej stronie TSL nie ma zadnego forum .eehhhh. jesli ktos mogl by mi pomoc bylabym mu bardzo wdzieczna , pozdrawiam
ani@

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: ani@ »

gdzie w wojwództwie Lubelskim są jakieś Akademie Lśnicze? prosze napiszcie jeśli wiecie :)
Messi

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: Messi »

technikum leśnicze koło Lublina jest w Biłgoraju, ale mam pytanko. czy w tych technikach leśniczych większość ucznów to przepraszam ze określenie, matoły, którzy idą do tej szkoły, bo nigdzie indziej sie nie dostaną?
Marrek

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: Marrek »

Ej mam pytanko czy jest jakies technikum leśnicze w Krakowie albo okolicach?
Wojtek

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: Wojtek »

Hej:) mam pytanie jest moŻe jakieś technikum leśnicze w okolicach Rybnika :?: :?: :?: (jak najbliŻej ¦wierklan bo nie ma dojazdu.) Wiem Że było w Rybniku ale chyba zamknięto z powodu braku kandydatów :/ proszę o pomoc, z góry dzięki )
luki

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: luki »

mam pytanie czy to technikum w biłgoraju przyjmuje kandydatów czy co jestem poprostu zielony w tych sprawach jesli mozecie to napiszcie na mój adres e-mail prosze by napisał by ktos kto tam najlepiej był i wie co i jak albo podaje nr gg 1670190 prosze o odpowiedz dzięki z gury
leśnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2007, o 14:43

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: leśnik »

Jaki był prób punktowy do technikum leśniczego w Biłgoraju w tym roku

Jak tam jest?Jaka panuje atmosfera?I czy iść do leśnika czy do zwykłego LO

Ile kosztuje mundur,i czy trzeba go nosić?

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na te wszystkie pytania
trevis1989
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2008, o 20:17

Re: Wszystko o szkołach leśnych

Post autor: trevis1989 »

le&#x15Bnik pisze:Jaki był prób punktowy do technikum leśniczego w Biłgoraju w tym roku

Jak tam jest?Jaka panuje atmosfera?I czy iść do leśnika czy do zwykłego LO

Ile kosztuje mundur,i czy trzeba go nosić?

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na te wszystkie pytania
czesc jestem uczniem technikum lesnego w bilgoraju na 3 roku 4 letniego technikum jesli ktos naprawde lubi ten zawod interesuje sie tym czyta o tmy zbiera jakies atlasy itd to naprawde warto do tej skzoly isc jst duzo nauki z przedmiotow zawodowych takich jak ochrona lasu czy hodowla urzadzanie lasu uzytkowanie przedsiebiorczosclesna prawo i ekonomika lesna ale na 1 roku ejst tego malo na 3 mozna powiedziec ze zaczyna sie prob jest ciezko z uwagi na ochrone lasu czyli nauka o robaczkach / 120 robaczkow kazdy an blache podzielone na kilka spr ale i tak ciezkie/ da sie nauczyc nawewt na 5. dla chciacego nci trudnego ]
atmosfera jak panuej fajan nawet kazdy w mundurze jest koszt okolo 500zl ale trzyeb sobie kupic kilka koszul przecierz w 1 nie bedziesz ciagle chodizl ! ja mam an akzyd dzien inna ] buty pantofle czarne a najlepiej brazowoe] poziom z przedmiotow jest srednio z matmy klapa nic chamie tez dupa / z fizy przejeb a tak to luz tlyko z przedmiotow zawodowych ciezko z bilogoi jest bardzo dobra kadra teraz naprawde] jesli choci o prog to mysle z ejest cienki naprawde 3 latat temu potrzebowano 70punktow by sie dostac ja mialem 105 i spokojnie sie dostalem ] teraz ciut wiecje bo ta skzola zrobila sie popularna ale mysle ze 100+na 100% zapewnai ci mozliwosc uczeszczania do tej skzoly w internacie ejst najlepijezajebiscie na full jakie jaja i w ogole 1 klasa fajna jak jestes kotem / przychodza starsi i pytaj o hymmn muszis w 1 klasie chodzic w pelnym mundurze nie mozna w 1 klasie palic szacunek dla stareszego jest nawet hymn skzoly ktory kazdy musi znac starsi tego przestrzegaja to po prostu tradycja i trzeba ja podtrzymywac. wsumie w moim roczniku najbardziej bylem kocony / ale teraz mile to wspominam i smieje sie z tego hehe teraz smakoce podtrzymuje tradycje tak to sie nazywa nikt cie nie zbije ale jak zrobisz kilka popem za to ze nie umiesz krawata wiazac czy hymmno co z ciebie z apolak jak hymnu nie umiesz [ to skzoal dla twardzieli ludzi z ambicjami a jak ktos podwali do rodzicow czy do wycho. ze go ktos kocil lipe ma do kaca skzoly kzyd go nie lubi wyzywa / lepije zacisnac zeby i to przetrwac naprawd epozniej bedziecie to mile wpsominac tak jak ja ] pelen mundor w 1 klasie zapiete huziki nie mozna rka w kieszenie trzymac ] tv po 21 nie dostepny dla kotowd hehe siedze po lewej stroenie na stolowce tlyko a reszta gdzie chce] czasem podadza herbate komus ale ogolnie szkola super kase mam tylko jesli ktos to naprawde lubi i interesuje sie .
zapraszam wiecje informacji konkretych itd pod moim nr gg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości