WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
kić
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2014, o 14:12

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kić »

mafefka, numer konta, kwotę do przelania i datę rozpoczęcia znajdziesz na stronie dziekanatu Zazwyczaj rok akademicki zaczynał się w poniedziałek poprzedzający 1 października, czyli teraz wychodzi 29 września. Sprawdzaj co jakiś czas, czy nie pojawiły się nowe informacje oraz nowe przewodniki i plany zajęć.

mafefka
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:30

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: mafefka »

w tym momencie na stronie dziekanatu jest tylko nr konta, wiec rozumiem ze kwota do przelania data i instrukcja pojawi sie w najblizszych dniach -)

kić
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2014, o 14:12

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kić »

mafefka, kwota do przelania to niecałe 30 złotych, nie pamiętam już w sumie ile to było. Raczej nie spodziewałabym się informacji w najbliższych dniach", a raczej w ciągu miesiąca Najprędzej mogą pojawić się nowe przewodniki dydaktyczne, może plany zajęć.
A tutaj podział roku akademickiego

Kod: Zaznacz cały

bodp.wum.edu.pl/podzial_roku.php
i wyjątkowo WUM zacznie 1 października
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

mafefka, wydział farmacji cały ma 29 września spotkanie o 10:00, nie powiedzieli Ci o tym?
mafefka
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:30

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: mafefka »

Przy skladaniu dokumentow w lipcu powiedzieli mi tylko, ze jest spotkanie integracyjne 29 wrzesnia nawet nie wymieniajac godziny, gdzie to dokładnie ma być?

mafefka
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:30

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: mafefka »

dziekuje za informacje, czyli terminem opłaty za indeks nie musze sie obecnie martwic -) 3 wrzesnia mam podpisac umowe, na stronie dziekanatu jest rozpiska ze w srode czynne od 10-13 czy ktos wie czy to jest aktualne ?

meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

to spotkanie ma być na Wydziale Farmacji ul.Banacha 1 w sali im. Olszewskiego o godz.10:00
mafefka
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:30

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: mafefka »

a nie wiesz czy ta rospiska jest aktualna odnosnie dziekanatu? o ktorej sie wybierasz na podpisanie umowy 3 wrzesnia?

mafefka
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:30

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: mafefka »

rozpiska**

meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

To jest 3 września tylko? Jak byłam złożyć w lipcu papiery to mówiła mi pani, że można 3,4 lub 5 września.
mafefka
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2014, o 13:30

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: mafefka »

Są trzy dni tak jak mówisz, ale pewnie pójdę 3 września, bo akurat tak mi najlepiej pasuje:)
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

Mam jeszcze kilka pytań
-pierwsze odnośnie wf, czy wymagają np. czarnych koszulek czy coś, czy strój dowolny?
-kiedy pojawią się plany zajęć i podział na grupy, bo ludzie z lekarskiego pisali, że już mają.
-można gdzieś na uczelni dostać taki kalendarz książkowy, bo gdzieś przeczytałam, że podobno tak.
kić
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2014, o 14:12

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kić »

meegova pisze:Mam jeszcze kilka pytań
-pierwsze odnośnie wf, czy wymagają np. czarnych koszulek czy coś, czy strój dowolny?
Dowolnie, byle było wygodnie ćwiczyć. Wiadomo, na basen wygodny strój kąpielowy, gry zespołowe - wygodne, odpowiednie buty na zmianę itp.
-kiedy pojawią się plany zajęć i podział na grupy, bo ludzie z lekarskiego pisali, że już mają.
Plany zajęć pojawią się na stronie dziekanatu zapewne w ciągu dwóch lub trzech tygodni. Możesz zerknąć sobie na stary plan z semestru zimowego, bo plany rzadko zmieniają się jakoś radykalnie. Podziałem na grupy nie sugerowałabym się na podstawie innych wydziałów. Jak będziesz w dziekanacie, to możesz się spytać, czy już jest podział. Ewentualnie kiedy można zadzwonić i się dowiedzieć.
-można gdzieś na uczelni dostać taki kalendarz książkowy, bo gdzieś przeczytałam, że podobno tak.
Na większości uczelni można i zazwyczaj można się zapisać na kalendarze w październiku. Organizuje to Samorząd Studentów, i albo trzeba się zgłosić do nich, albo liczyć na brdzo obrotnego i zorganizowanego starostę/starościnę roku Na fb Samorządu szukaj więcej informacji. Szczerze mówiąc, dla mnie te kalendarze były zawsze jakieś takie. niefajne Nie podobały mi się, wolałam kalendarze PW
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości