WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kokardka »

Lady Marion, najchętniej przyjmują jak ma się taką siateczkę, reklamówkę jednorazową aczkolwiek nigdy jej nie mam
bubus
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2014, o 07:07

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: bubus »

Witam Mam pytanie co do ćwiczeń z jęz angielskiego na wumie. Jest w planie napisane że zajęcia trwają cały semestr (czyli są co tydzień). I mam pytanie? Jak one wyglądają. Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że z angielskiego jestem w miarę dobry i na zaliczeniu raczej poradziłbym sobie bez chodzenia co tydzień na te zajęcia. Czy jest tam sprawdzana obecność? Czy może mylę się i angielski jest tam na zdecydowanie wyższym poziomie niż w liceum? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: Lady Marion »

Angielski jest obowiazkowy i na kazdych zajeciach jest sprawdzana obecnosc, wiec nie ma mozliwosci bys na niego nie chodzil. Krotko mowiac: to jest zupelnie inna bajka niz w liceum, przede wszystkim dominuje slownictwo i omawia sie kolejno rozne dzialy (na poczatku bylo bodajze szklo laboratoryjne, potem uklad okresowy, budowa atomu itd a w II semestrze dominowal czlowiek i kolejne uklady). Jak wygladaja zajecia? Dostaje sie rozne kserowki, odpowiada na pytania itd. Oprocz kolokwiow sa odpowiedzi ustne i prezentacje, ktore przygotowujesz i przedstawiasz na forum. Angielski to nie jest najgorsze zlo na tym kierunku, dlatego nie marudzic i chodzic!

meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

Pojawił nam się plan na stronie WUMu, nie dostaliśmy informacji na temat tego do jakich grup należymy, kiedy nas o tym poinformują?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kokardka »

meegova, grupy są wywieszane na wydziale, na stronę ich nie wrzucają. A będą pewnie w poniedziałek lub jutro
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: Lady Marion »

Jesli chodzi o listy grup to wywieszaja w gablocie kolo dziekanatu, w internecie nie, bo sa nazwiska. Najlepiej jak ktos od Was wpadnie na wydzial, zrobi zdjecie i wstawi na grupe.

kić
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2014, o 14:12

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kić »

Byłam wczoraj na wydziale i wisiały jeszcze stare listy To pewnie dlatego, że wczoraj były ostatnie obrony prac magisterskich dla analityki i potem o 13.00 była rada wydziału, czyli dopiero wczoraj oficjalnie skończył się semestr. Jeśli dzisiaj nie pojawią się w gablotach, to na pewno będą w poniedziałek. Wydaje mi się, że możesz spokojnie zadzwonić do p.Wioli (ewentualnie odbierze p.Beatka) do dziekanatu i się po prostu zapytać
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

Mam pytanie trochę nietypowe Czy w ciągu roku są jakieś dni wolne? tu jest kalendarz

Kod: Zaznacz cały

bodp.wum.edu.pl/podzial_roku.php
tlyko tutaj są święta te główne itp, a chodzi mi np czy jeżeli 11 listopad wypada we wtorek, to czy w poniedziałek są zajęcia? pytam o ten konkretny dzień, bo mam ważną spraw do załatwienia w na tygodniu tutaj u siebie i jak na razie to jedyny okazja to przerwa świąteczna, a chciałabym żeby udało się wcześniej.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kokardka »

meegova, starosta roku będzie na bieżąco informował o takich dniach ale raczej będzie wolne
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: muszenka »

Z tego, co mi się widziało, to II rok ma 10,11,12 wolne. Więc może to nie tylko my _
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

A to wiesz z planu, czy jak? Bo ja patrzę na plan i na przykłąd z niego wynika, że właśnie 10, 11(to wiadomo) 12 jest wolny, i też nie rozumiem, bo wynika, że przez 2 tygodnie najbliższe w środę mamy tylko chemie ogólną nieorganiczną i w czwartek biologię z genetyką, jest takie coś możliwe, czy nie umiem planu czytać? te daty co są napisane z boku to są rzeczywiste? bo np jest jeszcze, że chemia bionieorganiczna zaczyna się od 26 listopada dopiero.
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: muszenka »

Tak, daty są jak najbardziej rzeczywiste i trzeba się ich trzymać.
O jakichkolwiek zmianach w terminach wykładów/ćwiczeń będziecie informowani na bieżąco.
triniti
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:45

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: triniti »

A ja mam pytanie odnośnie przepisywania ocen, czy profesorowie chętnie przepisują oceny z innych uczelni, czy są jednak uparci i twierdzą, że oni najlepiej nauczają i musimy zaliczyć przedmiot u nich?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości