WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
wkroplidzdzu
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:35

WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: wkroplidzdzu »

Jestem kolejną ofiarą własnego lenistwa i głupoty

Doradźcie mi, co lepiej wybrać
INŻYNIERIE ŚRODOWISKA (kierunek zamawiany) czy CHEMIĘ (bliższą memu strapionemu sercu).
Dodam, że oba te kierunki na politechnice. Docenię każdą radę!
Awatar użytkownika
jucha91
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2010, o 13:16

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: jucha91 »

Ja bym wybrała chemię na Twoim miejscu
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: jagodzio »

A co niby można robić po inżynierii środowiska jako „magister od liści”? Proszęęę… Ten kierunek to produkcja bezrobotnych. Jak jesteś łasy/a na 1000zł miesięcznie, to idź do pracy. A skoro marnie napisałeś/Aś maturę, to nie dostaniesz tej kasy, bo dostaje ją tylko parę najlepszych.
Chemia, chemia i jeszcze raz chemia! (w zeszłym roku też gdzieniegdzie była kierunkiem zamawianym – już nie jest?)
Gość

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: Gość »

Droga jagodzio, nie ochrona środowiska, tylko inżynieria środowiska. Wspólny dla tych kierunków jest jedynie drugi człon nazwy
wkroplidzdzu
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:35

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: wkroplidzdzu »

jagodzio pisze:A co niby można robić po inżynierii środowiska jako „magister od liści”? Proszęęę… Ten kierunek to produkcja bezrobotnych. Jak jesteś łasy/a na 1000zł miesięcznie, to idź do pracy. A skoro marnie napisałeś/Aś maturę, to nie dostaniesz tej kasy, bo dostaje ją tylko parę najlepszych.
Chemia, chemia i jeszcze raz chemia! (w zeszłym roku też gdzieniegdzie była kierunkiem zamawianym – już nie jest?)
Magister od liści, powiadasz?
Prosiłam o rady, ale tylko osoby mające jakiekolwiek, chociażby najmniejsze pojęcie, o czym mowa.
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: WojtekB »

jagodzio pisze:A co niby można robić po inżynierii środowiska jako „magister od liści”? Proszęęę… Ten kierunek to produkcja bezrobotnych. Jak jesteś łasy/a na 1000zł miesięcznie, to idź do pracy. A skoro marnie napisałeś/Aś maturę, to nie dostaniesz tej kasy, bo dostaje ją tylko parę najlepszych.
Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz (tak studiuję IŚ)
[h]
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2009, o 19:02

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: [h] »

moj kolega w zeszlym roku skonczyl chemie na UMK i nie moze znalezc pracy.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: jagodzio »

wkroplidzdzu pisze:Magister od liści, powiadasz?
Prosiłam o rady, ale tylko osoby mające jakiekolwiek, chociażby najmniejsze pojęcie, o czym mowa.
Wielokrotnie słyszałam, że po IŚ nie ma pracy. A określenie magister od liści nie oznacza, że ten kierunek to to samo co OŚ i że ma cokolwiek wspólnego z liśćmi, tylko chodzi o bezrobocie. To tylko takie hasło. Nie jestem upośledzona, żeby mylić te dwa kierunki. Nie wszystko trzeba zawsze odczytywać dosłownie. No nieważne.
wkroplidzdzu pisze:Docenię każdą radę!
Chyba jednak nie docenisz.
Napisałam to co myślę, nie musicie się ze mną zgadzać
kaloszek

Re: WYBÓR KIERUNKU - POMÓŻCIE.

Post autor: kaloszek »

IŚ na AGH czy POlitechnice Krakowskiej Lepsze perspektywy pracy po IŚ czy matmie ze specjalizacja finanse i rachunkowosc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości