Wybór kierunku studiów.

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
raspberry
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2010, o 09:04

Wybór kierunku studiów.

Post autor: raspberry »

Potrzebuję pilnej pomocy przy wyborze kierunku studiów. Ale to naprawdę pilnej ]
Jako, że mi matura w tym roku nie poszła i nie udało mi się dostać na wymarzony kierunek waham się teraz pomiędzy biologią a pedagogiką specjalną na UAM.
Jak myślicie? Który kierunek by był korzystniejszy? Będę wdzięczna za każdą radę.
Awatar użytkownika
julianna1234
Posty: 76
Rejestracja: 22 maja 2010, o 15:33

Re: Wybór kierunku studiów.

Post autor: julianna1234 »

Chyba najważniejsze jest to co Tobie się bardziej w tej sytuacji podoba. Nikt tu za Ciebie decyzji nie podejmie. Mogę się z jedynie podzielić tym co myślę. Biologów jest obecnie dość sporo i szanse na zatrudnienie są niezbyt duże a pedagogika specjalna to chyba coś o wiele mniej popularnego a potrzebnego więc chyba bardziej poszłabym w tym kierunku. Ale tak jak wspomniałam najważniejsze jest to, żeby praca dawała Ci satysfakcję. Jak motywacja będzie duża to i o zatrudnienie się postarasz.
raspberryx

Re: Wybór kierunku studiów.

Post autor: raspberryx »

problem właśnie w tym, że i jeden i drugi kierunek przypadł mi do gustu, więc chciałam spojrzeć na to od strony zatrudnienia itp.
w każdym bądź razie dziękuję za opinię ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości