Wybór zbiorów zadań do matury

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
jarosz99
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2016, o 10:43

Wybór zbiorów zadań do matury

Post autor: jarosz99 »

Jakie zbiory zadań polecilibyście dla trzecioklasisty pod rozszerzoną maturę z biologii? Myślałem nad zbiorami typu Teraz Matura NE czy matura 2018 Operonu. Który z nich lepiej wybrać, a może polecicie coś innego?
Larsonik
Posty: 143
Rejestracja: 6 gru 2015, o 13:07

Re: Wybór zbiorów zadań do matury

Post autor: Larsonik »

Zbiór zadań Witowskiego, arkusze z poprzednich lat i zbiór ze strony CKE. Według mnie to powinno wystarczyć, aby pokryć cały materiał i wszystkie typy zadań.
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Wybór zbiorów zadań do matury

Post autor: kinga1505 »

Witowski do biologii w przeciwieństwie do chemii nie jest zbyt dobrym wyborem. Zbiór cke i arkusze jak najbardziej warto w pierwszej kolejności przerobić. Teraz matura z biol i chem także polecałabym. Do tego bardzo warto przerobić zbiory z wydawnictwa OMEGA (mogą być nawet te sprzed kilku lat).
synek99
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2017, o 12:15

Re: Wybór zbiorów zadań do matury

Post autor: synek99 »

Mi nauczycielka zawsze mówi na korkach, że zbiory mogę rozwiązywać dopiero jak opanuję dobrze wszystkie zadania z matur, nie odwrotnie. Tak więc arkusze, arkusze i jeszcze raz arkusze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości