Wydanie Histologii Sawickiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sorensen
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2013, o 14:49

Wydanie Histologii Sawickiego

Post autor: Sorensen »

Jak w tytule. Mam IV wydanie i zastanawiam się czy to wystarczy czy lepiej byłoby rozejrzeć się za najnowszym wydaniem?
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Wydanie Histologii Sawickiego

Post autor: Michch »

Mnie wystarczyło
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Wydanie Histologii Sawickiego

Post autor: lith »

U mnie zdecydowana większość korzystała z V, która była wtedy najnowsza i niby różniła się dość znacznie od IV. Teraz VI też się różni od V, chociaż chyba nie tak mocno. Czy da radę? Pewnie da, przecież 100% mieć nie musisz, żeby zdać, więc jak nie przeszkadza Ci, że możesz stracić kilka czy kilkanaście % na starcie - bo w Twojej książce czegoś nie było- to nie ma problemu.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Wydanie Histologii Sawickiego

Post autor: _Samira_ »

Zalecają najnowszego i ja takiego kupiłam, ale mając IV nie bawiłabym się w wymienianie. Z pobieżnego porównania - różnice nie są kosmiczne, a doczytać zawsze można w czytelni
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Wydanie Histologii Sawickiego

Post autor: lith »

Ale musisz wiedzieć co doczytać i mieć na to czas. To już wszystko zależy kto jak swój czas ceni.

Swoją droga jak ktoś by chciał to za 30 zł Vtkę mogę oddać.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Wydanie Histologii Sawickiego

Post autor: Lucyfer »

Zdecydowanie wystarcza V, poza tym, do kół i w zasadzie do egzaminu nauczysz się z wykładów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości