Wydział Lekarski w Katowicach

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Med
Posty: 27
Rejestracja: 15 sie 2011, o 22:20

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Med »

W Katowicach całkiem nieźle się orientuję, więc nie będzie problemów z wyborem jakiegoś miejsca -) w razie czego piszcie na priv.to podam maila/nr kom. -łatwiej będzie można się dogadać i coś ustalić

szak
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2008, o 13:50

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: szak »

marytm pisze:słuchajcie, skąd bierze się te chusty? bo fartuch mam, ale bez chusty. i w necie tez nic nie widze. mam tez w domu jakies jednorazowe zielone czepki, nada sie?
na stronie katedry jest napisane, ze ma to byc bialy czepek chirurgiczny. nie wiem skad tutaj tyle o tej chuscie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Stalowy »

szakulek, pewnie niektórzy zamiast czepka używali zwykłej chusty i wiązali sobie farmazony na głowie - żaden problem

W sumie jak tak o tym pomyślę, to całkiem dobry przepis, przykre było jak niektóre dziewczyny nie wiązały włosów i później można było siedzieć nad preparatem pięć minut i wybierać różnokolorowe znaleziska
Marek_07
Posty: 117
Rejestracja: 2 lis 2008, o 11:04

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Marek_07 »

Proponuję czepki basenowe, wyglądalibyśmy jak kręgle nad preparatami
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Stalowy »

Najważniejsze, żeby ktoś nie pomylił czepków z czopkami ^^

W szpitalu na praktykach niektórzy łykali czopki i przychodzili rozżaleni, że nic nie pomagają
Marek_07
Posty: 117
Rejestracja: 2 lis 2008, o 11:04

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Marek_07 »

Stalowy, a może ktoś lubi się rozluźnić po ciężkim tygodniu pracy, wtedy czopek staje się idealny , a prawde mówiąc, kto zobaczy różnicę górą czy dołem
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Stalowy »

Żuj czopki~!
Kali20
Posty: 15
Rejestracja: 11 lip 2011, o 12:43

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Kali20 »

Spotkanie spotkaniem wiadomo fajna sprawa kazdy chetnie cos lyknie

Tak na marginesie nie ma ktos moze miejsca na jedna osobke na mecie ?
joannawu
Posty: 8
Rejestracja: 8 lip 2011, o 17:15

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: joannawu »

widzę, że dobrze trafiłam! zaczęłam gdzieś tam nowy wątek, a niepotrzebnie. Poinformuje mnie ktoś kiedy musimy być na uczelni, bo jak dzwoniłam dowiedziałam się, że 28. mamy spotkanie z rektorami, dziekanami, generalnie tymi nad nami tutaj wspominacie coś o 30. września i szkoleniu bhp. Miałam wyjechać na ten ostatni weekend błogiej wolności i nie wiem czy dam radę. Jeśli wiecie coś więcej, pisać! )
lolgirl
Posty: 76
Rejestracja: 24 paź 2008, o 17:53

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: lolgirl »

Mi wczoraj pan z komisji rekrutacyjnej powiedział, że 29 mamy obowiązkowe szkolenie z BHP, odbieramy legitki, załatwiamy książki, 30 jest spotkanie z opiekunem roku. A od 3 zaczynamy równo z nauka i zajęciami.
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: dominika55 »

Jak załatwić książki skoro biblioteka ma być otwarta dopiero 3. października? Chyba że jest inaczejD
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: Stalowy »

o ile wiem, to biblioteka normalnie pracuje w wakacje. W tym tylko może być problem, że bez legitki nie wypożyczysz.
marytm
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:26

Re: Wydział Lekarski w Katowicach

Post autor: marytm »

dominika55 pisze:Jak załatwić książki skoro biblioteka ma być otwarta dopiero 3. października? Chyba że jest inaczejD
no wlasnie, podobno mial byc remont do konca wrzesnia? ale moze przyspieszyli, ze wzgledu na nas ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości