wykładowcy z Gdańskiej Akademii Medycznej i

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
kerio
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2007, o 22:36

wykładowcy z Gdańskiej Akademii Medycznej i

Post autor: kerio »

Witam
Chodzi mi o opinie o tych nauczycielach , czy macie z nimi do czynienia i jak potrafia przygotowac do matury czy sa w stanie dobrze nauczyc i wykladac.
Pytanie skieorwane do uczniów z ww uczelni.

Biologia, dr Joanna Izdebska,

Chemia, dr Marek Wiergowski,

Fizyka, dr Jacek Mizerski.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: wykładowcy z Gdańskiej Akademii Medycznej i

Post autor: Andzia »

Myślę, że to trochę nieodpowiednie pytanie. Myślę, że nadaje się ono bardziej do rozmów prywatnych, niż rozmawiania na forum. Takie jest moje zdanie. Bo masz oczywiście prawo się o nich wypytać i wiedzieć kto, jaki itp, ale uwierz mi - nie tutaj raczej. Bo to jest rozmawianie o osobach prywatnych.
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: wykładowcy z Gdańskiej Akademii Medycznej i

Post autor: arek(z) »

No już bez przesady Andzia, to jest forum i służy wymianie informacji, a to czy rozmawiamy o osobach prywatnych czy o instytucjach pokroju uniwersytetu czy uczelni to jest bez znaczenia.
Co do pytania, to myślę, że studentowi trudno będzie określic czy dana osoba umie przygotować do matury. Wnioskuje, że chcesz przystapic do kursu przygotowawczego. Nie będę Cie odwodzic od tego pomysłu, ale zastanów się czy nie więcej wprawy będą w tym mieli nauczyciele z liceum niż wykładowcy z uczelni wyższej.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości