wynik z fizyki rozszerzonej

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wynik z fizyki rozszerzonej

Post autor: Arnold »

ja praktycznie uczyłem się do matury podstawowej nie cały roki i napisałem na 68%, czyli da się . Przede wszystkim zakup sobie jakiś zbiór zadań i rozwiązuj matury. Ja nie miałem zbioru i dlatego niektóre typy zadań pozapominałem jak się robi na pewno dobre jest maturalnie że zdasz, mój fizyk miał trochę przestarzałe wydanie więc trzeba było niektóre zadania omijać. Aha prawie bym zapomniał nie rozwiązuj tych najstarszych matur bo były wtedy inne wymagania, np. zadania z trygonometrią których teraz nie ma na podstawie i powodzenia
kamyk
Posty: 27
Rejestracja: 17 sie 2008, o 11:08

Re: wynik z fizyki rozszerzonej

Post autor: kamyk »

Arnold, dużo słyszałam o Maturalnie, że zdasz, więc zakupię z pewnością, mam jakieś książki pwn pożyczone, zbiór maturalny z zamkoru i chyli, myślę jeszcze nad korkami od września (migałam się od nich przez całe życie, nienawidzę korków ), powinno być dobrze
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: wynik z fizyki rozszerzonej

Post autor: julia.....:):) »

megi91 pisze:O jakie repetytorium dokładnie Ci chodziło jeśli możesz się podzielic ta wiedza?

Może chodziło o czerwone repetytorium Persony , ja miałam testy Persony dla kandydatów na akdemie medyczne , bardzo dobry około 500 zadań testowych wszystkie działy
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: wynik z fizyki rozszerzonej

Post autor: Batha »

to nie jest temat dot. książek. Potem ktoś będzie szukać dobrej książki i być może nie przeczyta Waszych propozycji.
stoner
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2009, o 22:46

Re: wynik z fizyki rozszerzonej

Post autor: stoner »

paulina212 pisze:Przez całą trzecią klasą ociągałam się z nauką fizyki, bo wiedziałam, że to orka na ugorze. Uratowało mnie chyba to, ze miałam najlepszego we Wszechświecie nauczyciela fizyki. Miesiąc przed maturą zaczęłam robić zadania z czerwonego repetytorium dla kandydatów na am i zrobiłam wszystkie zadania potzrebne na maturę. Nie było tam tylko astronomii, ale to doczytałam z podręcznika. Takim sposobem zobaczyłam na maturze zadania bardzo podobne do tych, które były w repetytorium. Myślałam, że Maturalnie, że zdasz jest najlepszą książką przygotowującą do matury, ale myliłam się. Gdyby nie to, że gdzieś je zgubiłam, mogłabym liczyć na jakieś 85% max, a tak mam 98%, bo zrobiłam błąd obliczeniowy (wynik z masą powietrza w piłce wyszedł mi w innym rzędzie), ale to drobnostka. To się nazywa być szczęsliwym:))
heheh ja też dostałem 98 % ale to nie dzięki podręcznikowi tylko dzięki super zajęciom przygotowującym, na które chodziłem w Katowicach
zakartur
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2009, o 09:08

Re: wynik z fizyki rozszerzonej

Post autor: zakartur »

mam pytanie. jako, ze wszyscy skonczyliscie juz lo, co myslicie o tym:
2 lata temu po skonczeniu 2 klasy gim wyjechalem za granice, teraz chce wrocic do kraju ( bo juz mnie anglia irytuje, totalnie) i isc do 2 klasy lo, myslicie, ze bylo by mi ciezko nadrobic material (glownie cala 1 klasa i troche 3 klasy gim) + robic material obecny ze srednia 4.0 conajmniej, czy jest to mozliwe do nadrobienia i zdac mature dosc wysoko?

na moim miejscu zostalibyscie w anglii i tam skonczyli szkole, czy byscie wrocili i poszli do 2 klasy lo?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości