Wyniki

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Asia90
Posty: 262
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:58

Re: Wyniki

Post autor: Asia90 »

Witam wszystkich po miesiecznej nieobecności
No ja nie mam sie również czym pochwalić, mój wynik dżo poniżej oczekiwań. Biologia 67%. Jak dla mnie i czasu który poświeciłam na przygotowania-porażka. Chemia też słabiej niż sie spodziewałam 82%. Razem marne 149 pkt.
Ale nie załamuje sie , ciesze sie z tego co jest Zawsze mogło być gorzej
Delling pisze:Na maturze i studiach świat się nie kończy, damy radę
Tego sie trzymam. Na farmacji świat sie nie kończy. Chyba czeka mnie analityka.
MARCyś
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:42

Re: Wyniki

Post autor: MARCyś »

Asia ma racje. Ja tez zawaliłem mature tzn. zawaliłem tak, ze się na farme nie dostane biol 90%, chem 63%. Zostaje analityka we Wrocku. Pozdr dla wszystkich i gratuluje wyników, naprawde są zadziwiające! Super!:)
Jasmin21
Posty: 12
Rejestracja: 26 gru 2008, o 12:33

Re: Wyniki

Post autor: Jasmin21 »

U mnie biologia i chemia 72 % 144 punkty w sumie, na medycynę szans nie mam w tym roku, ale cóż nie poddam się i będę poprawiać za rok
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: Wyniki

Post autor: Delling »

MARCy&#x15B pisze:Asia ma racje. Ja tez zawaliłem mature tzn. zawaliłem tak, ze się na farme nie dostane biol 90%, chem 63%. Zostaje analityka we Wrocku. Pozdr dla wszystkich i gratuluje wyników, naprawde są zadziwiające! Super!:)
153 ptk. ? Ja bym cały czas miał nadzieję na dostanie się na farmę z takim wynikiem
Awatar użytkownika
Asia90
Posty: 262
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:58

Re: Wyniki

Post autor: Asia90 »

Delling pisze:153 ptk. ? Ja bym cały czas miał nadzieję na dostanie się na farmę z takim wynikiem
Ja też. W zeszłym roku dostałbyś sie na pewno na SUM, do Białegostoku i Bydgoszczy. Może jeszcze gdzieś ale nie pamietam
Ja wcale nie uważam że progi podskocza
Nie skreślaj swoich szans, nadzieje warto mieć
AH1N1
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2009, o 17:57

Re: Wyniki

Post autor: AH1N1 »

Ja też jestem zawiedziony wynikiem, chemia- 68%, biologia 73%, mogło być lepiej no ale co zrobić .
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: Wyniki

Post autor: foxy_ »

MARCyś, miej jeszcze nadzieję W zeszłym roku koleżanka dostała się w sierpniu do Warszawy, a miała 150 czy 151 pkt. Na początku października przyjęli jeszcze kilka osób do Lublina i tam próg spadł chyba do 150. Także serio - nadzieja jest
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Wyniki

Post autor: souljah »

Ja dopiero teraz, wcześniej nie miałem możliwości napisać. Mnie znów CKE zaskoczyło pozytywnie. Biol 87%, chem 97%, fiz 72%. Problemu z medycyną być nie powinno
klamk4
Posty: 28
Rejestracja: 14 mar 2009, o 10:13

Re: Wyniki

Post autor: klamk4 »

dołączam do grona rozczarowanych z biologii 73%, chemia w porządku 97%.
farmacja UJ jak sądzicie da radę ?gt
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: Wyniki

Post autor: wióro »

Ja z kolei jestem zadowolony z chemii -85% , z bioli szkoda ze straciłem te 3-5% bo mam również 85% .z tymi wynikami myślę ,że na medycynę w Lublinie czy kato starczy .
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: Wyniki

Post autor: rafaelek17 »

Delling pisze:
MARCy&#x15B pisze:Asia ma racje. Ja tez zawaliłem mature tzn. zawaliłem tak, ze się na farme nie dostane biol 90%, chem 63%. Zostaje analityka we Wrocku. Pozdr dla wszystkich i gratuluje wyników, naprawde są zadziwiające! Super!:)
153 ptk. ? Ja bym cały czas miał nadzieję na dostanie się na farmę z takim wynikiem
ja mam 88 z chemii i 65 z biologii więc mam 153 też i mam nadzieję, że mi wystarczy na ŚUM na farmację
ewitka_18
Posty: 234
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:18

Re: Wyniki

Post autor: ewitka_18 »

julia.:):) pisze: ja nie radzę studiować chemii , jest dosyć ciężka , a pracy nie ma .Moja koleżanka studiowała chemię na UW i teraz pracuje jako telemarketerka.po za tym chemia jest bardzo trudna zwłaszcza na I roku kiedy jest matematyka///.
Naprawdę Ale z tego co się orientuję, to chemia w tym roku na UW jest kierunkiem zamawianym, więc wydawałoby się, że brakuje chemików.Ale nie generalizujmy, przecież mgr inż po chemii napewno nie będzie bezrobotny, a jego praca nie będzie ograniczała się jedynie do wykładanie chemii w supermarkecie", takie przynajmniej moje zdanie.
olaryb
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 08:14

Re: Wyniki

Post autor: olaryb »

biologia 88%, fizyka pods. 84%, chemia 100% składam na WUM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości