Wyróżnienie pracy licencjackiej

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
HGH
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2014, o 22:28

Wyróżnienie pracy licencjackiej

Post autor: HGH »

Podczas obrony pracy licencjackiej spotkało mnie miłe zaskoczenie - ta została wyróżniona przez komisję. Przeszukałem sieć i w zasadzie nie dowiedziałem się, co owe wyróżnienie pracy dyplomowej oznacza w praktyce? Czy informacja ta znajdzie się na dyplomie?
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Wyróżnienie pracy licencjackiej

Post autor: AnnaWP »

Uczelnie mają różne procedury. Moja, niestety, nie przewiduje wyróżniania prac licencjackich, a szkoda.
Przypuszczam, że procedura jest gdzieś opisana, może w regulaminie studiów.

A co to znaczy? Znaczy to, że ktoś uznał pracę za wyróżniającą. Tyle. Możesz się tym chwalić, bo przy tej liczbie pracy, jakie przewinęły się przez ręce komisji, jest to na pewno zaszczyt. Myślę, że pracodawcy też mogą to brać pod uwagę - widać pracowałeś / aś ciężko.
kamillas
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2015, o 20:46

Re: Wyróżnienie pracy licencjackiej

Post autor: kamillas »

W niektórych miejscach są za to jakieś nagrody. Możesz prace zgłosić na dalsze jakieś konkursy jeżeli będzie pasowała tematycznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości