XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: BlaBlues »

Stonechat, ja tez raczej bym nie umiała się oddać wyłącznie jednemu zajęciu . Zawsze jest jeszcze coś, co chciałabym jeszcze zrobić .

Jane Doe, tk, impreza życia .

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał pretensji, że się tu czasem odezwę, mimo że brakło mi 1 pkt. do centralki?gt. Ale tak jakoś nie mogę się oderwać od tego forum .
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

W takim razie ja też się opiszę . Krótkowłosa blondynka, która najprawdopodobniej będzie miała krwistoczerwoną szminkę na ustach. Może niech każdy opisze się jakoś żebyśmy mogli w wawie łatwo się poodnajdywać ?
A ja niestety mam problem odwrotny: poza biologią właściwie świata nie widzę i wszystko zaniedbuję.
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Zielona cytryna »

Stonechat, a na jakie studia z takimi zainteresowaniami ?
Awatar użytkownika
Stonechat
Posty: 110
Rejestracja: 7 lut 2007, o 18:38

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Stonechat »

kociara1993 pisze:W takim razie ja też się opiszę . Krótkowłosa blondynka, która najprawdopodobniej będzie miała krwistoczerwoną szminkę na ustach.
Cześć, Kasiu! Tak myślałam, że to ty Gratuluję przejścia to etapu centralnego.
Jane Doe pisze:Stonechat, a śpisz kiedyś? podziwiam. (:
Oczywiście, sen to też ważna pozycja na liście moich ulubionych zajęć ^^ No cóż, prawdę mówiąc to ilość czasu poświęcana innym zainteresowaniom ostatnio dość drastycznie się zmniejszyła pod wpływem przygotowań do olimpiady, ale wypisania się ze szkoły językowej nawet nie brałam pod uwagę.
Zielona cytryna pisze:Stonechat, a na jakie studia z takimi zainteresowaniami ?
Chyba jednak medycyna, a jeśli medycyna to tylko lekarski. Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłości znaleźć czas na realizowanie moich pasji, którymi są podróże (na razie w życiu jeszcze za dużo się nie napodróżowałam) i obserwowanie ptaków (zarówno tych naszych jak i egzotycznych)
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Jane Doe »

kociara1993, to teraz ja (: gdzieś w sumie już napisałam, że mam długie brązowe włosy i jestem wysoka (178 ), znaków szczególnych brak, ale myślę, że w Wawce rozpoznacie mnie po pewnej rzeczy ale napiszę o tym niebawem ^^
Stonechat, czyli rozumiem że lecisz ze mną do Singapuru? Ja kocham podróżować, latać samolotami i w ogóle nowe miejsca nowi ludzie, nowa kuchnia, nowe zwyczaje, wrażenia, temperatura.
Awatar użytkownika
Pedipalpi
Posty: 141
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 11:53

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Pedipalpi »

Zaczekaj na międzygalaktyczną olimpiadę biologiczną, tam dopiero będą nowości!

Mam nadzieję, że nie zgasiłem twojego entuzjazmugt

Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

Stonechat pisze:
kociara1993 pisze:W takim razie ja też się opiszę . Krótkowłosa blondynka, która najprawdopodobniej będzie miała krwistoczerwoną szminkę na ustach.
Cześć, Kasiu! Tak myślałam, że to ty Gratuluję przejścia to etapu centralnego.
Hej . A ja Ci gratuluję przede wszystkim tego fenomenalnego wyniku.
Orzeszek (ten Kuba co Ci potem poprawne odpowiedzi podawał) też przeszedł. A oprócz tego z moich znajomych jeszcze taka Magda i drugi Kuba. Wszyscy od jednej Nauczycielki, ale z dwóch szkół. A jak tam Twoi znajomi? Dali radę ?
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Jane Doe »

Pedipalpi, nie zgasiłeś entuzjazmu, ale rozbudziłeś wyobraźnię
Awatar użytkownika
Turbotapczan
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2009, o 21:20

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Turbotapczan »

Witajcie
Jestem tu nowy. Chciałem się zapytać z jakich komitetów okręgowych pochodzicie . Ja pochodze z KO w katowicach, a ściślej ujmując z Częstochowy
Awatar użytkownika
Stonechat
Posty: 110
Rejestracja: 7 lut 2007, o 18:38

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Stonechat »

kociara1993 pisze:Orzeszek (ten Kuba co Ci potem poprawne odpowiedzi podawał) też przeszedł. A oprócz tego z moich znajomych jeszcze taka Magda i drugi Kuba. Wszyscy od jednej Nauczycielki, ale z dwóch szkół. A jak tam Twoi znajomi? Dali radę ?
To jest was czworo z Zamościa? Zazdroszczę wam tej nauczycielki, musi was świetnie przygotowywać. Jeśli chodzi o osoby z mojej szkoły to dwie były laureatami II stopnia, inni też ładnie napisali, ale do centralnego to tu jednak sporo zabrakło. Szkoda mi szczególnie mojej koleżanki z klasy, która naprawdę się przyłożyła do tej olimpiady i wiedzę też miała niemałą (właściwie to myślałam, że ma większe szanse ode mnie).
Jane Doe pisze:Stonechat, czyli rozumiem że lecisz ze mną do Singapuru? Ja kocham podróżować, latać samolotami i w ogóle nowe miejsca nowi ludzie, nowa kuchnia, nowe zwyczaje, wrażenia, temperatura.
He he, właśnie mnie zmotywowałaś do nauki

Ja mam włosy średniej długości koloru ciemny blond, 175 cm wzrostu i nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać. moja siostra twierdzi, ze mam pyzate policzki
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

Tak, Zamość się popisał . A nasza nauczycielka jest, jak stwierdziła niedawno taka fajna sprzątaczka, aniołem. Poświęca nam bardzo dużo czasu, soboty, itp. Bardzo się cieszę, że Jej praca dała takie rezultaty.
No to szkoda, że im zabrakło. A znasz jeszcze kogoś z lubelskiego, kto przeszedł? Bo ja poznałam w Lublinie biobird (nie wiem czemu ostatnio coś na forum nie pisze). Razem się cieszyłyśmy jak dowiedziałyśmy się o tym, że przeszłyśmy.
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

Tak przeglądam moją pracę badawczą i znalazłam głupi błąd! W sensie sprzeczność! Zaczynam się coraz bardziej bać .
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

Nie, błędu jednak nie ma, to ja źle popatrzyłam na wykres . Uff.
Jejku, zdałam sobie sprawę, że pora przestać się ciągle wczytywać w tę pracę, bo szukam już dziury w całym .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości